.UA ccTLD
.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 44.210.149.205
 
 Інформація щодо nic-handle
 -UANIC
 Інформація щодо epp-contact
 Транслітерація
 Публічні домени

Міжнародне співробітництво
Доменна статистика .UA за підсумками першого кварталу 2024 року


/ На кінець першого кварталу 2024 в домені .UA було зареєстровано 471.716 доменних імені, з них - 24.563 приватних доменів другого рівня. Протягом першого кварталу загальна кількість доменів знизилась на 8%.

З 1 травня 2024 п'ять географічних доменів переходять на українську


/ З метою гармонізації доменного простору України та підвищення розпізнаваності українських доменів, вводяться зміни до правил реєстрації деяких публічних доменів. З 1 травня припиняється реєстрація нових доменних імен у таких доменах:
  • chernigov.ua
  • chernovtsy.ua
  • khmelnitskiy.ua
  • kirovograd.ua
  • rovno.ua

Вже зареєстровані доменні імена в цих доменах продовжать працювати без обмежень.Асоціація CZ.NIC посилює Anycast DNS домену .CZ, запускаючи сервер в Україні


/ У співпраці з українським партнером, компанією Hostmaster LLC (адміністратором домену .UA), CZ.NIC запустив новий зарубіжний сервер безпосередньо в Києві.

Вебінар "UA-DRP - Вирішення доменних спорів. Український досвід"


/ 11 березня 2024 Реєстр домену .UA разом із Центром арбітражу і посередництва Всесвітньої організації інтелектуальної власності (WIPO), за підтримки Американської торговельної палати в Україні провів вебінар щодо альтернативного способу врегулювання доменних спорів в домені .UA в умовах воєнного стану.

Початок використання технології EPP в доменах Crimea.ua заплановано на 1 березня


/ З 1 березня 2024 року публічні домени Криму переходять на використання технології EPP (Extensible Provisioning Protocol).0,026072 sec