.UA ccTLD
.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 34.204.198.73
 
 Інформація щодо nic-handle
 -UANIC
 Інформація щодо epp-contact
 Транслітерація
 Публічні домени

Міжнародне співробітництво
Асоціація CZ.NIC забезпечує розміщення домену .UA

/ Асоціація CZ.NIC оголосила про значне розширення портфелю доменів, які розміщені на його інфраструктурі DNS. Оператор чеського національного домену тепер також обслуговує на своєму DNS anycast домен верхнього рівня .UA, а також кілька важливих публічних доменів другого рівня: com.ua, org.ua, net.ua, kiev.ua, kyiv.ua та in.ua.

"З асоціацією CZ.NIC ми співпрацюємо з 2022 року, коли ми почали використовувати її потужності в чеських дата-центрах. Розміщення домену .UA на інфраструктурі CZ.NIC стало важливим кроком, який значно допомагає українським Інтернет-користувачам, включаючи промислові підприємства, урядові та академічні організації, а також військовому сектору. Для цих підприємств та організацій стабільна робота доменів .UA є ключовою. Я вдячний нашим чеським колегам за допомогу, яке допомагає забезпечувати надійну роботу нашої інфраструктури", зазначив Дмитро Кохманюк, керівник зі стратегії компанії Hostmaster.UA.

"DNS інфраструктура CZ.NIC спроектована та побудована з максимальною надійністю, щоб витримувати навіть такі кібернетичні атаки, які значно сильніші за звичайний трафік. Завдяки DNS хостингу український домен отримує надзвичайно стійку та стабільну послугу з глобальним покриттям. У поєднанні зі створенням DNS-локації в Києві користувачі українського домену отримують швидші відповіді на DNS-запити, а користувачі домену .CZ - більшої ємності та кращого покриття європейського регіону." – сказав Томаш Хала, ІТ-директор асоціації CZ.NIC.

"Розміщення українського домену на DNS інфраструктурі нашої асоціації є останнім кроком проекту, над яким ми почали працювати ще до ескалації воєнного конфлікту. Уже тоді ми з колегами з українського реєстру домовлялися про можливості підвищення надійності їхнього реєстру, тобто про використання наших систем у Чехії", доповнив щодо співпраці обох організацій Ондржей Філіп, виконавчий директор асоціації CZ.NIC.

Читати повністю - на сайті Асоціації CZ.NIC

28.05.2024