.UA ccTLD
.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 34.204.198.73
 
 Інформація щодо nic-handle
 -UANIC
 Інформація щодо epp-contact
 Транслітерація
 Публічні домени

Міжнародне співробітництво
Про компанію

Компанія "Хостмайстер" є спонсорською організацією (Sponsoring Organisation) та реєстром домену .UA. Компанія створена в 2001 році провідними українськими спеціалістами в області Інтернет-технологій - адміністраторами домену першого рівня .UA та публічних доменів другого рівня *.UA.

"Хостмайстер" бере участь в діяльності Інтернет-корпорації з присвоєння імен та номерів (ICANN): має діючу угоду з ICANN, є членом ccNSO, бере участь в міжнародних проектах з розвитку в Україні інтернет-інфраструктури. Окрім того, компанія являється корпоративним учасником організацій RIPE NCC, CENTR, ISOC.

Створена компанією "Хостмайстер" технічна інфраструктура включає в себе хмару системи доменних імен (DNS) на базі технології Anycast. Сервери хмари розташовані в великих містах України, країнах Європи і Америки. DNS-хмара забезпечує роботу домену .UA, а також підтримує працездатність доменів верхнього рівня .AZ (Азербайджан) та .GE (Грузія).

Домен верхнього рівня .UA являється українською частиною всесвітньої мережі. Домен працює з грудня 1992 року і на поточний момент налічує понад півмільйона доменних імен.

В домені здійснюється реєстрація доменних імен другого та третього рівнів. Реєстрація імен третього рівня доступна в 63 публічних доменах, у тому числі 57 географічних.

Послуги з реєстрації надають понад сто реєстраторів.

UA – наш дім! Зробимо його кращим!