.UA ccTLD
.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.143.154
 
 Інформація щодо nic-handle
 -UANIC
 Інформація щодо epp-contact
 Транслітерація
 Публічні домени

Міжнародне співробітництво
Пішов з життя Олег Левченко

/ З глибоким сумом повідомляємо про передчасну смерть Олега Левченка (13.09.1964 - 11.05.2024), одного з піонерів українського Інтернету та директора Реєстру домену .UA компанії "Хостмайстер".

Ім'я Олега Левченка назавжди вписано в історію становлення та розвитку Інтернету в Україні. Він був одним із перших одеських провайдерів: працював у компаніях "Інтергейт", "Віста", "Пако Лінкс Інтернешнл", адміністрував публічні домени odessa.ua, odesa.ua та od.ua.

У 2013 році Олег Левченко очолив "Хостмайстер" і допоміг компанії вийти на якісно новий рівень. Олег розвивав співпрацю з іноземними колегами та партнерами, а 2015 року взяв участь у підготовці та підписанні угоди з ICANN.

Він був натхненником проведення в Україні міжнародних конференцій за участю ICANN та RIPE NCC, ініціював запрошення іноземних експертів для навчання кібербезпеці державних службовців та інженерів. Завдяки зусиллям команди під його керівництвом, домен .UA продовжував стабільно функціонувати навіть у найскладніші часи повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

На жаль, життя Олега Левченка обірвалося передчасно - його серце зупинилося, але він назавжди залишиться в наших серцях. Ми пам'ятатимемо Олега як надійного та стабільного керівника, далекоглядну людину зі стратегічним мисленням і справжнього візіонера, що наполегливо розбудовував український інтернет-простір.

Світла пам'ять Олегові Левченку та щирі співчуття його рідним та близьким.

14.05.2024