.UA ccTLD
.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.143.154
 
 Інформація щодо nic-handle
 -UANIC
 Інформація щодо epp-contact
 Транслітерація
 Публічні домени

Міжнародне співробітництво
UADOM


/ Конференція доменної індустрії UADOM проходить щорічно з 2011 року та збирає інтернет-фахівців України та Європи. За час свого існування вона стала значущою подією телекомунікаційного ринку України, оскільки дозволяє учасникам на початку грудня підбити попередні підсумки року, що минає, а також поділитися планами на майбутній рік.

Організатором UADOM є компанія "Хостмайстер" - спонсорська організація і реєстр домену верхнього рівня .UA. Традиційно учасниками і співорганізаторами конференції є реєстратори доменних імен і адміністратори публічних доменів, представники інтернет-проектів та творці контенту, оператори зв'язку та провайдери. Високий рівень інтересу до заходу проявляють як вітчизняні, так і зарубіжні компанії, українські державні органи та міжнародні організації.

Детальніше про конференцію UADOM - на сайті uadom.cctld.ua

Майстерня нових технологій

Майтерня нових технлогогій розпочалася в 2011 році як відповідь на практичне вичерпання адресного простору протоколу IPv4. Компанія "Хостмайстер" та Інтернет Асоціація України (ІнАУ) запросили всіх зацікавлених спеціалістів розпочати підготовку до переходу на новий протокол IPv6.

В подальшому майстерні проходили в різних містах України, залучали представників бізнесу, державного сектору, навчальних закладів. Тематика майстерень також розширилася і включала не тільки питання переходу на протокол IPv6, а й обговорення безпеки в мережі Інтернет, маркетинг гових технологій, навчання молодих спеціалістів тощо.

Детальніше про Майстерню - на сторінці https://www.hostmaster.ua/ipv6/