.UA ccTLD
.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 44.223.39.67
 
 Інформація щодо nic-handle
 -UANIC
 Інформація щодо epp-contact
 Транслітерація
 Публічні домени

Міжнародне співробітництво
Поради по догляду за доменом

ручная стирка машинная стирка запрещена не подвергать химчистке гладить при t не выше 160

Нехтування правилами реєстрації та використання доменних імен може призвести до втрати домену та завдати суттєвої фінансової шкоди реєстранту домену.

Будь ласка, уважно прочитайте ці поради та переконайтесь, що ваш домен достатньо захищений.

 • Перед замовленням послуги реєстрації домену уважно прочитайте договір з реєстратором. У договорі має бути чітко вказано:
  1. форма та порядок повідомлення реєстранта про наближення строку продовження делегування домену;
  2. умови розірвання договору та передачі домену на обслуговування до іншого реєстратора.
  3. контактний телефон та електронні адреси, за якими реєстранту належить звертатися у разі виникнення проблем.

  Якщо якісь умови чи вимоги договору здадуться вам недостатньо зрозумілими, зверніться до реєстратора за роз'ясненням.

  Визначте, хто із співробітників вашої компанії буде відповідати за своєчасну оплату домену та внесення змін у реєстраційні дані вашого домену.

 • Обов'язково вказуйте назву домену в документах, які підтверджують отримання послуги - договір, платіжне доручення, акт виконаних робіт (послуг) тощо.
 • Після реєстрації домену перевірте реєстраційні дані вашого домену через службу WHOIS. Роздрукуйте ці дані та зберігайте разом з договором на обслуговування домену.
  Якщо реєстратор пропонує договір, опублікований на його WWW-сайті (публічний договір), роздрукуйте цей договір, поставте дату замовлення (або оплати) послуги та зберігайте його протягом усього терміну використання вашого домену.
 • У реєстраційних даних домену поле «registrant:» вказує на реєстранта - особу, яка користується та розпоряджається доменом.
  Увага! В записі про особу реєстранта (registrant) має бути вказана правильна назва компанії чи прізвище реєстранта та електронна адреса, за якою ви регулярно читаєте електронну пошту. На цю адресу будуть надходити повідомлення, які стосуються вашого домену. У разі необхідності, ви самостійно можете коригувати контактні дані у записі про реєстранта через вашего реєстратора.
 • Своєчасно сплачуйте продовження делегування домену на наступний термін.
  У полі «expires:» реєстраційних даних домену вказана дата, до якої делеговано домен. Занотуйте цю дату як кінцевий строк сплати продовження домену на наступний термін.
  Докладна інформація щодо статусів доменів опублікована за посиланням (hostmaster.ua/?faqreg3#dua-10).
 • За допомогою сервісу WHOIS регулярно перевіряйте реєстраційні дані свого домену, щоб запобігти неавторизованим змінам. При виявленні змін, на які ви не давали згоди, негайно зверніться до свого реєстратора, а в разі необхідності, до адміністрації відповідного публічного домену.
 • Приділяйте увагу поточним та екстренним повідомленням від вашого реєстратора.0,027720 sec