.UA ccTLD
.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.143.154
 
 Інформація щодо nic-handle
 -UANIC
 Інформація щодо epp-contact
 Транслітерація
 Публічні домени

Міжнародне співробітництво
Нік-хендли

Що таке нік-хендл?

Нік-хендл (nic-handle) - спеціальний запис в базі Інтернет-сервісу UANIC, який посилається на контактну інформацію про певну особу чи організацію. База сервіса UANIC при виводі інформації про контактних осіб доменів вказує їх нік-хендли.

Наприклад, ідентифікатор TEST123-UANIC містить контактну інформацію про організацію Example Ltd.:

nic-handle:   TEST123-UANIC
organization:  Example Ltd.
address:    Street, -
address:    00000 CITY
address:    UA
phone:     +380 (00) 0000000
e-mail:     [email protected]
org-id:     N/A
mnt-by:     NONE
changed:    TEST123-UANIC 20110330171320
source:     UANIC

Як змінити контактні дані?

Власник нік-хендла самостійно може внести зміни у свої контактні дані (поштову адресу, номер телефона, email). Для цього на сайті http://uanic.ua необхідно вибрати пункт "Редагування nic-handle", вказати свій нік-хендл та пароль, який ви отримали при реєстрації. Також ви можете змінити порядок доступу до даних. За умови вибору опції "Публікувати дані" контактні дані будуть оприлюднені в Інтернет-сервісах WHOIS та UANIC. Початково ця опція не активна, тож дані публікуються у знеособленому вигляді.

Якщо нік-хендл для вас реєстрував ваш реєсстратор, зверніться до свого реєсстратора.

Загубив пароль. Як можна його відновити?

В такому разі необхідно замовити відправку нового пароля. Для цього зайдіть на сайт www.hostmaster.ua, оберіть пункт "Вход", а потім посилання "Я забув пароль". На e-mail адресу, яка вказана у вашому нік-хендлі (поле e-mail), буде надіслано інструкцію по відновленню пароля.

Не можу отримати пароль, оскільки email, вказаний у нік-хендлі, не працює.

Заповніть заяву на зміну реєстраційних даних нік-хендла, вказавши працюючу e-mail адресу.

До заяви необхідно додати офіційного листа від організації або копію документа, що засвідчує особу власника нік-хендла. Заяву та лист направити за адресою:

04053, м. Київ, А/с 23 ТОВ "Хостмайстер"

Як внести зміни в поля person чи organization для нік-хендла?

Прізвище та ім'я або назва організації заповнюються при реєстрації нік-хендла і в подальшому не редагуються.

У разі зміни назви або прізвища особи власнику нік-хендла необхідно оформити заяву, вказавши нові дані, причину змін та, за потреби, копії реєстраційних документів про зміну назви (прізвища).

До заяви необхідно додати офіційного листа від організації або копію документа, що засвідчує особу власника нік-хендла. Заяву та лист направити за адресою:

04053, м. Київ, А/с 23 ТОВ "Хостмайстер"

Чому дані нік-хендла, зареєстрованого на фізичну особу, недоступні через сервіс WHOIS?

З метою захисту персональних даних зміст нік-хендлів фізичних осіб початково публікується в сервісі WHOIS у знеособленому вигляді. Зв'язатися з власником нік-хендлу можна через проксі-email (вигляду нік[email protected]), який перенаправляє повідомлення на контактний email, зазначений при реєстрації нік-хендлу.

Як можна опублікувати дані нік-хендлу?

Власник нік-хендлу може дозволити публикацію своїх контактних даних. Для цього на сайті http://uanic.ua необхідно вибрать пункт "Редагування nic-handle", зазначити свій нік-хендл та пароль для авторизації і вибрати опцію "Публікувати дані".

Чи можна видалити нік-хендл?

Нік-хендли, що реєструються через Інтернет-сервіс UANIC, призначені для використання в якості контактів в доменах. Якщо нік-хендл не використовується в українських доменах, він може бути видалений власником. Для цього на сайті http://uanic.ua в лівому вертикальному меню необхідно вибрати "Операції з nic-handle" та "Заявка на видалення nic-handle". Після перевірки на використання в доменах нік-хендл буде видалений.
0,008137 sec