.UA ccTLD
.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 44.223.39.67
 
 Інформація щодо nic-handle
 -UANIC
 Інформація щодо epp-contact
 Транслітерація
 Публічні домени

Міжнародне співробітництво
Як дізнатися хто мій реєстратор?

Як дізнатися хто мій реєстратор?

Реєстратор - це підприємство, що займається реєстрацією доменних імен та їх обслуговуванням. Реєстратори повинні мати технічні ресурси та необхідні знання, необхідня для виконання реєстрації, делегування та забезпечення функціонування доменних імен.

Ви можете знайти контактні дані реєстратора свого домену через сервіс WHOIS. Для цього на сайті http://hostmaster.ua в полі "Шукати домен" вкажіть назву свого домену (без http://www.). Результат запиту видасть реєстраційні дані вашого домену, в тому числі назву реєстратора та його офіційний web-сайт (див. % Registrar). Ідентифікатор реєстратора також вказаний в полі mnt-by домену.

Повний перелік реєстраторів знаходиться на сторінці "Реєстратори".

Що робити, якщо в моєму домені немає реєстратора?

Якщо в домені немає реєстратора (в WHOIS в даних реєстратора вказано «Немає реєстратора. Необхідно перевести домен до реєстратора"), такий домен необхідно перевести на обслуговування до реєстратора. Без реєстратора домени не продовжуються та видаляються після дати, що зазначена в полі expires.

Для переведення домену вам необхідно отримати коди авторизації для домену та контакту реєстранта. Коди необхідно повідомити реєстратору, до якого здійснюється переведення доменного імені.

Коди авторизації має надати ваш попередній реєстратор.

Якщо реєстратор припинив обслуговування клієнтів та не надав коди авторизації, їх буде надсилати Реєстр на email-адресу, що була зазначена в контакті реєстранта.

Якщо ви зіткнулися з труднощами при переведенні доменного імені на обслуговування до реєстратора, ви можете звернутися за допомогою на адресу [email protected].

Підкажіть до якого реєстратора перевести домен

Вам самостійно необхідно обрати нового реєстратора з списку реєстраторів .
При виборі реєстратора уважно ознайомтесь з договором та переліком послуг, які пропонує реєстратор.

Можливо вам допоможуть ось ці поради Поради по догляду за доменом

Обравши реєстратора, укладайте з ним договір та переносьте домен на обслуговування.0,011175 sec