.UA ccTLD
.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 44.212.99.208
 
 Інформація щодо nic-handle
 -UANIC
 Інформація щодо epp-contact
 Транслітерація
 Публічні домени

Міжнародне співробітництво
Трансфер доменів

Що таке трансфер?

Трансфер домену - це передача управління доменним іменем від одного реєстратора до іншого.
Трансфер виконується за запитом реєстранта доменного імені та вимагає згоди поточного реєстратора.

Хочу перевести домен до іншого реєстратора. Як це зробити?

Повідомте свого реєстратора (див. "Як дізнатися хто мій реєстратор?") про бажання перевести домен та виконайте дії, що передбачені у вашому договорі для переведення домену. Переконайтесь, що реєстрантом домену (поле Registrant, а при відсутності такого поля - admin-c) вказані саме ви і запитайте у свого реєстратора код авторизації домену (auth-code).

Після цього вам необхідно укласти договір з новим реєстратором, на підставі якого новий реєстратор надішле відповідну заявку на трансфер домену. Домен буде переведено, якщо колишній реєстратор не має заперечень проти передачі домену.

Чи може реєстратор відмовити у переводі домену?

Порядок розірвання договору з реєстратором, а також причини відмови у переводі домену повинні бути вказані у договорі. При укладанні договору на реєстрацію та обслуговування домену звертайте увагу на цей пункт.

Що таке блокування трансферу та код авторизації?

Додатковим захистом від несанкціонованої зміни реєстратора є блокування трансферу та код авторизації. Якщо для домену встановлено блокування трансферу, то для такого домену заявки на трансфер не приймаються. Код авторизації (Auth-code) - це своєрідний "пароль" для домену, який гарантує, шо ініціатором зміни реєстратора є саме реєстрант домену. При зміні реєстратора код авторизації необхідно повідомити реєстратору, до якого передається домен.

Щоб перевести домен до іншого реєстратора чи обов'язково чекати на закінчення строку делегування домену?

Ні. Ви можете перевести домен до іншого реєстратора у будь-який час. Бажано почати процедуру переводу домену за один-два тижні до дати закінчення строку делегування домену.0,017698 sec