.UA ccTLD
.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 34.204.198.73
 
 Інформація щодо nic-handle
 -UANIC
 Інформація щодо epp-contact
 Транслітерація
 Публічні домени

Міжнародне співробітництво
Роз'яснення N 5 до Правил домену .UA

від 9 липня 2010 року

Заміна символу тире ("-") у написанні доменного імені, у випадку, коли з цього символу починається або закінчується Знак для товарів та послуг (Знак).

У основі Правил про символи, які використовуються для написання доменного імені, покладені Стандарти Інтернет

RFC1034  "DOMAIN NAMES - CONCEPTS AND FACILITIES"
RFC1035 "DOMAIN NAMES - IMPLEMENTATION AND SPECIFICATION"

Згідно з цими стандартами, доменне ім'я повинне починатися і закінчуватися буквою латинського алфавіту (a - z) або арабською цифрою (0 - 9). Усередині імені допускається використання букв латинського алфавіту (a - z), арабських цифр (0 - 9) і тире (при написанні доменного імені, тире не може бути використане як перший/останній символ імені).

У разі, коли зареєстрований Знак починається або закінчується символом тире ("-"), при написанні доменного імені цей знак видаляється або замінюється назвою його англійською мовою (за узгодженням з реєстрантом).

Таким чином, для доменного імені, відповідного, наприклад, Знаку "-Name", можливі варіанти "name.ua" або "hyphenname.ua", для Знаку "Name-", можливі варіанти "name.ua" або "namehyphen.ua", для Знаку "-Name-", можливі варіанти "name.ua" або "hyphennamehyphen.ua".

Роз'яснення підлягає опублікуванню на офіційному сайті Адміністратора домену .UA (www.hostmaster.ua). Роз'яснення підлягає застосуванню з дня опублікування.
0,012028 sec