.UA ccTLD

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 18.206.12.157
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво
1 жовтня 2023 жовтня відкриється реєстрація доменних імен у географічних публічних доменах khmelnytskyi.ua, vinnytsia.ua та zhytomyr.ua

/ Імена публічних доменів відповідають офіційній транслітерації назв обласних центрів: Хмельницький, Вінниця та Житомир. Впровадження та популяризація цих доменів має на меті замінити публічні домени, які містять траслітерації назв російською мовою.

З моменту відкриття доменів усі домени третього рівня, які на 1 жовтня 2023 зареєстровані в "старих" доменах, резервуються за реєстрантами відповідних доменних імен в нових доменах.

Реєстрація буде відбуватися за принципом дзеркальності, тобто при реєстрації домену третього рівня в khmelnytskyi.ua, для реєстранта автоматично буде зарезервоване однойменне доменне ім'я в домені khmelnitskiy.ua, для реєстранта домену в vinnytsia.ua - ім'я в vinnica.ua, та реєстрант в домені zhytomyr.ua отримає зарезервоване ім'я в домені zhitomir.ua. Принцип дзеркальності також працює у зворотному порядку - це зроблено для запобігання зловживань з доменах.

Реєстранти, які бажають зареєструвати доменні імена, можуть звернутися до свого реєстратора.

Загалом в домені .UA для реєстрації доступні 63 географічні публічні домени (див. інформацію про Публічні домени другого рівня)

29.09.2023