.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.233.219.103
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво
До кінця квітня реєстратори надають найкращі умови відновлення доменних імен

/ До 1 травня 2023 року реєстратори надають мінімальні ціни на відновлення доменних імен у домені .UA. У більшості реєстраторів ціна приблизно відповідає вартості продовження доменного імені на 1 рік.

Йдеться про доменні імена, які не були своєчасно продовжені реєстрантом. Після того, як термін дії доменного імені закінчується, воно втрачає працездатність, але все ще зберігається у реєстрі та реєстрант може його відновити за додаткову плату. Такий стан доменного імені називається періодом відновлення (redemption) і зазвичай триває 30 днів. Якщо за цей час реєстрант не поновлює своє доменне ім'я, воно остаточно видаляється, після чого його може зареєструвати інша особа.

Вартість відновлення було знижено у березні 2022 року для того, щоб підтримати реєстрантів, які через бойові дії не змогли своєчасно подовжити доменне ім'я.

Для отримання повної інформації про послугу відновлення доменного імені та її вартість необхідно звернутися до свого реєстратора. Перевірити стан і строки реєстрації свого домену можна за допомогою сервісу whois.

.UA - наш дім. Міцний і надійний.


12.04.2023