.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.138.35
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

Конференція UADOM почалася 1 грудня у дистанційному режимі

/ У четвер, першого грудня 2022 року в онлайн-режимі почалася конференція доменної індустрії UADOM. Зустріч проводиться на програмній платформі ZOOM, відеотрансляція доступна за адресою https://uadom.cctld.ua/?webcast.


Конференція доменної індустрії UADOM проходить щорічно з 2011 року та збирає інтернет-фахівців України та Східної Європи. За цей час вона стала значущою подією телекомунікаційного ринку України, оскільки дозволяє учасникам на початку грудня підбити попередні підсумки року, що минає, а також поділитися планами на майбутній рік.

Організатором UADOM є компанія "Хостмайстер" - спонсорська організація та реєстр домену верхнього рівня .UA. Традиційно учасниками та співорганізаторами конференції є реєстратори доменних імен та адміністратори публічних доменів, представники інтернет-проектів і творці контенту, оператори зв'язку та провайдери. Високий рівень інтересу до заходу виявляють не тільки вітчизняні, але й іноземні компанії, українські державні органи та міжнародні організації.

01.12.2022

0,185038 sec