.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.233.219.103
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво
Відбувся семінар для учасників доменного ринку, присвячений кримінальному провадженню в IT

У четвер, 2 грудня, компанії доменного ринку взяли участь у семінарі "Кримінальні провадження на IT ринку: як захистити себе та компанію", яку організувала юридична фірма Sayenko Kharenko у партнерстві з реєстром домену .UA компанією "Хостмайстер".

Учасники онлайн-семінару розглянули основні принципи підготовки до різних дій силових структур та захисту від необґрунтованого кримінального переслідування. Частина тем семінару була безпосередньо пов'язана з діяльністю реєстраторів доменних імен. Наприклад, питання, чи є доменне ім'я речовим доказом.

Під час семінару було представлено сервіс адвокатської підтримки Oblavabot. Цей сервіс дозволяє керівнику компанії у разі несподіваного обшуку, допиту чи вилучення документів викликати адвокатів Sayenko Kharenko, використовуючи "гарячу кнопку" у Facebook messenger або Telegram. На даний момент сервіс доступний у Київській, Вінницькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Івано-Франківській, Одеській, Рівненській, Харківській областях та місті Києві.

Компанія "Хостмайстер" висловлює подяку спеціалістам юридичної фірми Sayenko Kharenko за цікаву інформацію та корисні рекомендації, підготовлені спеціально для учасників доменного ринку.

28.12.2021