.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.237.27.159
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

Стартувала віртуальна конференція ICANN68

/ Захід триватиме до 25 червня 2020 року і стане другою конференцією ICANN, що проходить виключно в дистанційному режимі, з використанням ZOOM. Сесії проходять в робочі години за часом Куала-Лумпура (MYT / UTC + 8). Спершу проведення конференції планувалося у цьому місті, однак через пандемію був обраний онлайн-формат.

У програму конференції входять презентації провідних світових експертів, а також дискусії з найбільш актуальних питань розвитку Всесвітньої мережі і доменної системи. Зокрема, учасники конференції планують обговорити зловживання в DNS (DNS abuse), в тому числі пов'язані з короновірусом; захист даних в сервісі Whois; ризики та виклики, пов'язані з Інтернетом речей, а також перспективи розвитку багатомовного інтернету.

Одна із секцій конференції "tech day" присвячена впровадженню технологій та технічних аспектів роботи доменних реєстрів. У понеділок в цій секції (https://68.schedule.icann.org/meetings/APvKBQKGXHJNGSeXr#/) про досвід впровадження технології DNSSEC в домені .UA розповів учасникам конференції представник компанії "Хостмайстер" Дмитро Кохманюк.

Усі виступи будуть викладені на сайті у перекладі на шість мов (в тому числі на російську). Для участі в конференції та перегляду виступів необхідно зареєструватися (https://68.schedule.icann.org/).


22.06.2020

0,359226 sec