.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.237.27.159
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

Перша дистанційна зустріч ICANN

/ Інтернет-корпорація з присвоєння імен і номерів (ICANN) вирішила свою чергову зустріч 7-12 березня провести виключно у форматі дистанційної участі. Раніше було заплановано, що зустріч відбудеться в Канкуні, Мексика.

Це рішення було прийнято в результаті спалаху коронавирусу COVID-19, який Всесвітня організація охорони здоров'я вважає надзвичайною ситуацією у сфері охорони здоров'я.

Кожна відкрита зустріч ICANN приваблює тисячі учасників з більш ніж 150 країн. В даний час, щонайменше, в 26 з цих країн зафіксовані випадки захворювання і, таким чином, існує ймовірність проникнення вірусу в Канкун, що створить загрозу здоров'ю та життю учасників заходу.

ICANN подякувала своїм регіональним партнерам в Латинській Америці і Карибському басейні (LAC), які працювали над підготовкою проведення конференції в Канкуні. В організації планують повернутися в регіон LAC для проведення відкритої зустрічі ICANN70 у 2021 році.

Віддалена участь є невід'ємною частиною будь-яких відкритих зборів ICANN, але вона буде значно розширено для ICANN67 і буде використовувати технологічну платформу, раніше запроваджену співтовариством.

ICANN також не виключає ймовірності кардинальних змін в порядку проведення майбутніх зустрічей під егідою організації, таких як Саміт GDD в Парижі і Конференція ICANN68 в Малайзії.

 

21.02.2020

0,359238 sec