.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 3.238.24.209
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

DNSSEC в доменах Івано-Франківська, Полтави та Ужгорода

/ Реєстр домену .UA компанія "Хостмастер" впровадила технологію захисту доменних імен DNSSEC в регіональних публічних доменах Івано-Франківська (if.ua і ivano-frankivsk.ua,), Полтави (pl.ua і poltava.ua) і Ужгорода (uz.ua , uzhgorod.ua).

Домени підписані електронним ключем по алгоритму еліптичних кривих (ECDSA-P256-SHA256).

З липня поточного року реєстратори беруть участь в тестуванні DNSSEC в реєстраційній системі. Після завершення тестування 4 жовтня реєстратори зможуть запропонувати цю технологію своїм клієнтам - реєстрантам.

Технологія DNSSEC дозволяє запобігти або мінімізувати атаки, пов'язані з підміною доменної адреси. Її повноцінне використання почалося з 2010 року, після того, як корпорація ICANN підписала кореневу зону. Домен .UA був підписаний в 2012 році. У березні 2019 року був підписаний публічний домен державних органів gov.ua, у серпні - найбільш популярний домен com.ua.

В кінці лютого поточного року корпорація ICANN закликала всіх до повсюдного використання DNSSEC, оскільки ця технологія могла б захистити елементи інтернет-інфраструктури від масштабних атак, подібних тій, яка спостерігалася в світі в середині лютого (https://hostmaster.ua/news/?pr20190226).


13.09.2019

0,231295 sec