.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP адреса: 35.170.82.159
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

UADOM-2017: ювілей домену .UA

Компанія “Хостмайстер” запрошує 1 грудня на конференцію UADOM, яка в цьому році буде присвячена 25-річчю домену .UA. Учасники зустрічі зможуть поділитися досвідом, обговорити досягнення і перспективи розвитку домену, а також неформально поспілкуватися з провідними вітчизняними та світовими експертами. Попередня реєстрація на конференцію вже відкрита.

Конференція доменної індустрії UADOM проходить щорічно з 2011 року і збирає понад двісті інтернет-фахівців з України та Східної Європи. За цей час вона стала значущою подією телекомунікаційного ринку України, оскільки дозволяє учасникам на початку грудня підбити попередні підсумки року, що минає, а також поділитися планами на майбутній рік.

Організатором UADOM є компанія “Хостмайстер” - спонсорська організація і реєстр домену верхнього рівня .UA. Традиційно учасниками і співорганізаторами конференції є реєстратори доменних імен і адміністратори публічних доменів, представники інтернет-проектів і творці контенту, оператори зв'язку та провайдери. Високий рівень інтересу до заходу проявляють як вітчизняні, так і зарубіжні компанії, українські державні органи та міжнародні організації.

Основні теми конференції:

  • Сучасний стан міжнародного доменного ринку;
  • Передові технології систем доменних імен;
  • Питання безпеки в Інтернет;
  • Юридичні аспекти захисту прав на доменні імена;
  • Використання нових інтернет-технологій;
  • Маркетинг, реклама і навчальні кампанії в доменному секторі.

Отримати більше інформації про форум можна на сайті uadom.cctld.ua. Усі охочі запропонувати свою доповідь можуть звертатися в програмний комітет конференції.

Відкриття конференції відбудеться 1 грудня о 10:00 за адресою вул. Вадима Гетьмана, 6, конгрес-хол “Космополіт”, зал ім. Олександра Довженка. Початок реєстрації о 9:00.


11.10.2017

0,239304 sec