.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.237.27.159
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

UADOM 2016 відбудеться 1-2 грудня в Києві спільно з ICANN в форматі DNS forum

Щорічна міжнародна конференція доменного ринку UADOM, яка традиційно збирає в Києві понад дві сотні інтернет-фахівців, пройде 1-2 грудня за підтримки міжнародної корпорації ICANN (Інтернет-корпорації з присвоєння імен і номерів) в форматі східноєвропейського форуму DNS (Eastern European Domain Name System Forum - EE DNS forum). Учасників конференції очікують цікаві доповіді та презентації фахівців корпорації та провідних світових експертів.

DNS forum являє собою регіональну зустріч учасників доменної індустрії. Він дозволяє організувати обмін досвідом та кращими практиками між регіональними фахівцями та міжнародними експертами, а також забезпечити поширення інформації про нові технології та можливості для бізнесу. Форум відкритий для всіх, хто цікавиться доменною галуззю. Його учасниками є доменні реєстри, реєстратори доменних імен, технічні експерти, підприємства, що надають юридичні, технологічні або бізнес-консультантаціі в доменній сфері, представники громадських організацій та державних органів. DNS forum в регіоні Східна Європа пройде вперше.

Форум UADOM проводиться з 2011 року. За цей час він став значущою подією телекомунікаційного ринку України, на ньому представлені різні точки зору на доменну тематику: технічні, юридичні, маркетингові аспекти. Конференція, що пройде на початку зими дозволить учасникам підвести попередні підсумки року, що минає, а також поділитися планами на майбутній рік.

Організатором UADOM є компанія «Хостмайстер» - спонсорська організація та реєстр домену верхнього рівня .UA. Традиційно в форумі беруть участь реєстратори доменних імен і адміністратори публічних доменів, представники інтернет-проектів і творці контенту, оператори зв'язку та провайдери. Високий рівень інтересу до заходу виявляють як вітчизняні, так і зарубіжні компанії, українські державні органи та міжнародні організації. Неодноразово в роботі форуму брали участь представники ICANN. У цьому році розширений формат EE DNS forum дозволить не тільки розширити географію заходу, а й урізноманітнити традиційну програму глибшим обговоренням регіональної і глобальної проблематики за участю як локальних, так і міжнародних експертів.

Основні теми конференції:

  • сучасний стан міжнародного доменного ринку;
  • передові технології систем доменних імен;
  • питання безпеки в Інтернет;
  • юридичні аспекти захисту прав на доменні імена;
  • використання нових інтернет-технологій;
  • маркетинг, реклама і навчальні кампанії в доменному секторі.

Отримати більше інформації про конференцію можна на сайті uadom.cctld.ua.

Програмний комітет буде радий доповідям або презентацям, пов'язанимз тематикою конференції. Адреса програмного комітету [email protected].


04.08.2016

0,225284 sec