.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.237.27.159
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

У доменах Кіровоградської області впроваджується технологія EPP

/ Публічні домени kirovograd.ua і kr.ua від 1 серпня перейдуть на використання технології EPP (Extensible Provisioning Protocol) - сучасного протоколу обміну даними між доменними реєстрами та реєстраторами.

Прийом заявок на реєстрацію доменних імен буде припинений 29 липня і поновиться 1 серпня. Перенесення даних на новий протокол буде здійснено автоматично. Рекомендуємо реєстрантам перевірити коректність і актуальність своїх даних і при необхідності уточнити інформацію, звернувшись до свого реєстратора.

Новий протокол передбачає пасивну роботу реєстру: всі операції з доменними іменами здійснюють реєстратори, а реєстр лише фіксує зміни, що відбулися. Таким чином, реєстратори отримають більш широкі повноваження, що дозволить їм більш повно задовольняти потреби своїх клієнтів. У той же час на реєстраторів буде покладено і більший рівень відповідальності.

У доменах kirovograd.ua і kr.ua налічується 1,26 тис. доменних імен, у тому числі сто - в kirovograd.ua, який працює з 1992 року. Більш короткий домен kr.ua був створений в 1997 році. Офіційний сайт кіровоградського домену http://nic.kr.ua/.

На даний момент в домені .UA технологію EPP використовують 35 публічних домени з 64. В них делеговано 400 тис. доменних імен - 72% від їх загальної чисельності в домені .UA.

14.07.2016

0,348836 sec