.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 44.200.171.156
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

Міжнародний форум ENOG відбудеться в Одесі

Асоціація RIPE NCC, відповідальна за розподіл IP-адрес в Європі (Амстердам, Нідерланди) та реєстр домену .UA компанія «Хостмайстер» запрошують на міжнародну конференцію ENOG 10, яка пройде в Одесі 13-14 жовтня.

ENOG (Євро-азіатська група мережевих операторів) є регіональним форумом інтернет-фахівців, що займаються найважливішими аспектами роботи Інтернету. У рамках зустрічі вони отримають можливість обмінятися досвідом і знаннями з питань, що мають значення як для регіональної, так і для міжнародної інтернет-спільноти.

Форум проводиться два рази на рік, в Україні конференція проходила двічі: в 2012 році в Одесі і в 2013 році в Києві. Традиційно зустріч збирає понад 200 інтернет-фахівців. У ході конференції розглядаються інструментарій, досвід і передові практики в наступних областях:

  • Тенденції розвитку інтернету
  • Питання координації, регулювання та управління Інтернетом
  • Пірінг і точки обміну інтернет-трафіком
  • Робота мережі та безпека
  • Ключові інтернет-технології, IPv6 і DNSSEC
  • Надання контенту

Участь у форумі безкоштовна. Ознайомитися з його історією, аудиторією, програмою попередніх конференцій можна на сайті enog.org. На сайті також є можливість запропонувати доповідь або презентацію для включення в програму заходу. Складанням програми займається незалежний програмний комітет, в якому беруть участь фахівці міжнародних організацій RIPE NCC, ISOC та інших.


23.06.2015

0,213517 sec