.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.138.35
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

Одеське і київське «дзеркала» L-root стали найбільш популярними в Європі

Одеське «дзеркало» серверу L-root, одного з ключових інфраструктурних вузлів мережі Інтернет, стало найпопулярнішим в Європі. На другому місці за популярністю - київське «дзеркало».

Про це в кінці червня у своїй доповіді на конференції ICANN в Лондоні повідомив Stephane Bortzmeyer, експерт французького реєстру доменних імен AFNIC, посилаючись на результати проведеного ним дослідження.

За інформацією спеціаліста, у трійку популярних також увійшло «дзеркало», встановлене в Парижі.

Сервер L-root є одним з тринадцяти кореневих серверів системи доменних імен і має велику кількість «дзеркал». В Україні працює три «дзеркала» – окрім уже згаданих, третє знаходиться в Харкові. Усі вони були встановлені в рамках співробітництва реєстру домену .UA компанії «Хостмайстер» та міжнародної корпорації ICANN. Київське «дзеркало» функціонує з грудня 2010 року, одеське – з травня 2012 року.

«Встановлюючи «дзеркала» ми, в першу чергу хотіли забезпечити стабільну та безпечну роботу мережі Інтернет в Україні, тому обрали провайдерів, які мають хороші канали зв’язку по всій країні. В результаті досліджень стало очевидно, що українські «дзеркала» підтримують стабільність Інтернету не тільки в нашій країні, але й в сусідніх державах», - говорить адміністратор домену .UA Дмитро Кохманюк.

Розташування "дзеркал" кореневих серверів на сайті ICANN: http://www.dns.icann.org/lroot/locations/.

https://labs.ripe.net/Members/stephane_bortzmeyer/the-many-instances-of-the-l-root-name-server


14.07.2014

0,201651 sec