.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 18.207.136.189
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

Дмитра Кохманюка обрано в NRO NC

Дима Кохманюк

В Амстердамі завершилася 65-я конференція RIPE. В ході центральної події зустрічі - RIPE General Meeting 26 вересня 2012 - адміністративний контакт (admin-c) домену .UA Дмитро Кохманюк був обраний в NRO NC (представництво п'яти регіональних адресних реєстрів (RIR): RIPE NCC, LACNIC, APNIC, ARIN і AfriNIC, створене за їх ініціативи).

NRO (Number Resource Organization) виконує функцію організації з підтримки адрес (ASO) в ICANN. Вона а координує діяльність регіональних реєстрів Інтернет і управляє розподілом номерного ресурсу Мережі, що включає IP-адреси і номери автономних систем (AS). NRO розглядає і виробляє рекомендації з адресної політики і консультує Правління ICANN. Управління діяльністю NRO здійснює виборний орган - NRO NC (Numbers Counсil).

Регіональний форум кожного RIR вибирає в NRO NC двох представників, а Виконавча рада кожного RIR призначає ще по одному від відповідного регіону. У зв'язку з тим, що трирічний термін роботи одного із співробітників NRO NC від європейського реєстру закінчується 31 грудня 2012 року, були проведені чергові вибори. Тепер до складу представників RIPE в NRO NC увійшов український фахівець.

Вітаємо!

Обрання Дмитра в таку впливову організацію - черговий крок України до поглиблення участі в удосконаленні управління глобальною мережею.

Компанія "Хостмайстер" є членом RIPE NCC, CENTR, Дмитро працює в складі ccNSO ICANN, фахівці "Хостмастера" і цілий ряд українських колег очно та дистанційно беруть участь у діяльності робочих груп.

01.10.2012

0,180077 sec