.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 18.207.136.189
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

"Майстерня IPv6" запрошує на зустріч 10 липня 2012

10 липня 2012 року в Києві компанія "Хостмайстер" проведе сьому зустріч "Майстерні IPv6".

Продовжується реєстрація та прийом доповідей.

Основна тематика заходу - результати глобального запуску нової, шостої версії інтернет-протоколу (IPv6), який відбувся 6 червня поточного року, та значення цієї події для України. Спеціальна увага буде приділена ролі публічного сектора в процесі поширення IPv6 та інших новітніх мережевих рішень.

"Майстерня IPv6" була заснована компанією "Хостмайстер" для спільного дослідження новітнії Інтернет-технологій. На сьогодні це практично єдина в Україні робоча група, що ціленаправлено займаєтья підготовкою, обговоренням, навчанням у напрямку переходу на IPv6, впровадженням DNSSEC на інших пов'язаних з цим задач.

Майстерня - відткрита спільнота з бесплатною участю як на рівні слухачів, так і доповідачів. В ній працюють провайдери/хостери, реєстратори, виробники обладнання та представники інших Інтернет-галузей.

З квітня минулого року до цього часу відбулося шість зустрічей Майстерні, які перетворилися на площадки вільного спілкування та обміну досвідом інтернет-спеціалістів. Докладніше про проведення заходу Ви можете почитати на сайті компанії "Хостмайстер" та в інформаційному ЖЖ-супутнику.

Конференція відбудеться за адресою:
Київ, вул. Артема 50.
Початок о 14:00.
Запропонувати свій доклад, презентацію або висловити свої побажання з тематики обговорення можна по e-mail: [email protected],
а також - за телефоном +380 44 594-17-94 (багатоканальному).
Зареєструватися в якості участникв - на сторінці реєстрації.

"Майстерня IPv6": до нових технологій - разом!


05.07.2012

0,191372 sec