.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.233.219.103
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво
400 000 у домені .UA!

400 000 у домені .UA!

В Україні зареєстровано 400000 доменне ім'я. Ювілейним стало доменне ім'я третього рівня krnews.dp.ua, зареєстроване у публічному географічному домені dp.ua.

Перші 27 географічних публічних доменів відповідно до існуючого адміністративного поділу України було делеговано у січні 1993 р. на Конференції українських Інтернет-фахівців. 1995 року було делеговано короткі (дволітерні) синоніми географічних публічних доменів.

Сьогодні в Україні делеговано 46 географічних публічних доменів, у яких зареєстровано понад 25% усіх доменних імен українського домену. Найменша кількість доменних імен зареєстрована у публічному домені chernigov.ua, найбільше – в домені kiev.ua.

Крім того, в Україні делеговано 6 цільових публічних доменів: com.ua, gov.ua, net.ua, edu.ua, org.ua, in.ua. Найбільша кількість доменних імен – 137974 – зареєстрована в домені com.ua.

Згідно з п.3.2 Правил домену .UA приватні доменні імена другого рівня в домені .UA делегуються виключно у випадку, якщо відповідне доменне ім'я повністю або його компонент другого рівня (до знака ".", але не включаючи цей знак), за написанням збігається зі знаком, права на використання якого на території України належать відповідному реєстранту.

18.02.2009