.UA ccTLD
.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 44.211.26.178
 
 Інформація щодо nic-handle
 -UANIC
 Інформація щодо epp-contact
 Транслітерація
 Публічні домени

Міжнародне співробітництво
200 000 доменів зареєстровано в домені. UA

Компанія "Хостмайстер" повідомляє, що 12 липня 2006 року в домені .UA було делеговано 200 000 приватний домен.

Реєстрація 200 000 домену третього рівня свідчить про стабільний розвиток українського сегменту всесвітньої мережі Інтернет. Ця подія демонструє не лише позитивні тенденції розвитку ринку Інтернет послуг, але й свідчить про великий успіх чинного Адміністратора домену .UA компанії "Хостмайстер" та усіх Адміністраторів публічних доменів у домені .UA.

200 000 домен у домені .UA підтверджує, що організація домену .UA, як розподіленої саморегулюючої структури, відмінно працює. На сьогоднішній день у домені .UA функціонує 51 публічний домен другого рівня – це 26 доменів областей України, 20 скорочених дволітерних доменів областей, а також домени com.ua, edu.ua, gov.ua, org.ua, net.ua, відповідно для комерційних, освітніх, урядових, громадських організацій та Інтернет сервіс-провайдерів.

На ринку доменних імен працює велика кількість компаній-реєстраторів, які надають різноманітні послуги не тільки з реєстрації доменних імен, а й технічного супроводу доменних імен, розробки веб-сайтів, захисту інтелектуальної власності в мережі Інтернет тощо.

Завдяки такому розмаїттю кожен користувач, який бажає зареєструвати доменне ім'я, може знайти саме той публічний домен, яким він хоче бути представлений в мережі Інтернет та ту пропозицію, яка найбільше задовольняє його за ціною та якістю.

Для українських користувачів мережі Інтернет домен .UA залишається найкращим вибором для позначення своєї приналежності до України.

Адміністратор домену .UA компанія "Хостмайстер" та Адміністратори публічних доменів у домені .UA розглядають для себе цей успіх як обов'язок продовжувати адміністрування доменів на високому рівні для забезпечення прав користувачів та гарантування стабільність розвитку українського сегменту Інтернету.

Темпи приросту за квітень, травень та червень 2006 року склали відповідно: 2,5%; 2,6% та 5,4%. Сьогодні кожні чотири хвилин з'являється нове доменне ім'я. Зростання темпу приросту за останні місяці також переконливо підтверджує, що робота Адміністраторів доменів відповідає очікуванням реєстраторів та реєстрантів.

Діючий Адміністратор домену .UA постійно вивчає потреби ринку для виявлення нових тенденцій та забезпечення їх технічними засобами та новими сервісами.

Адміністратор домену .UA компанія "Хостмайстер" та Адміністратори публічних доменів, працюючи для українських користувачів мережі Інтернет, сподіваються на тісну та плідну співпрацю з ними.

У зв'язку зі знаменною подією - реєстрацією 200 000-ого домену, хотілося б нагадати основні віхи розвитку українського Інтернету.

Жовтень-листопад 1991 - українськими фахівцями розпочато переговори з Internet Assigned Numbers Authority (IANA) про делегування домену першого рівня коду країни – UA. Англійське найменування: .UA country code Top Level Domain (.UA ccTLD).

Грудень 1992 - Джонатан Постел (IANA) делегує домен верхнього рівня коду країни UA Моделлю розвитку домену було обрано дворівнева система, в якій існують публічні домени другого рівня. Тоді ж було створено 26 географічних доменів за назвами областей України.

1995 - Адміністратором .UA ccTLD делеговано цільові публічні домени COM.UA, GOV.UA, NET.UA. Цього ж року були делеговані "скорочені" географічні домени-синоніми (km.ua = khmelnytsky.ua і т.д.). Наприкінці 90-х років з'явилися публічні домени EDU.UA та ORG.UA.

21 лютого 2001 - створено компанію ТОВ "Хостмайстер". 15 вересня 2001 року адміністратори .UA ccTLD Дмитро Кохманюк, Ігор Свиридов та компанія "Хостмайстер" після обговорення з Інтернет-спільнотою ввели в дію нові правила домену .UA, за якими ведеться робота протягом останніх п'яти років.

Компанія "Хостмайстер" запевняє, що користувачі української сегменту Інтернету можуть і надалі сподіватися на сервіс високого рівня та стабільну роботу домену .UA в цілому.

Користувачі Інтернету можуть самостійно ознайомитися з реєстраційними даними будь-якого домену за допомогою служби WHOIS в онлайновій базі даних UANIC (http://whois.com.ua)

Прес-служба
ТОВ "Хостмайстер"
тел.(044) 451-7456
Email: [email protected]

13.07.2006