.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 34.229.119.176
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

14.12.2018 Дайджест доменних подій

/ У випуску: UADOM-2018; за п'ять років IP-трафік зросте втричі; домен .EU "відкриє кордони"; доменний ринок знову в плюсі; статистика зустрічі ICANN 63; TESLA.COM - гарне ім'я і коштує дорого...

Hostmaster
Анонси на конференції UADOM
На конференції доменної індустрії UADOM, що відбулася в Києві, було зроблено одразу кілька анонсів. Зокрема, в домені .UA розглядається можливість відкриття у 2019 році реєстрації кириличних імен (IDN) другого рівня, а також очікується початок промислової експлуатації технології захисту доменної системи DNSSEC. Крім того, вже в першому півріччі реєстранти отримають можливість досудового вирішення доменних спорів.

Організатор форуму - реєстр і спонсорська організація домену .UA компанія "Хостмастер". Генеральним партнером конференції виступила міжнародна корпорація ICANN. Платиновим спонсором став реєстратор доменних імен Imena.ua. Золотими спонсорами форуму виступили реєстри публічних доменів ORG.UA та IN.UA, а також реєстратор "Хостинг «Україна»". Срібним спонсором стала компанія LanTec.

Відеотрансляцію забезпечив генеральний інтернет-партнер конференції компанія “Адамант”. Презентації учасників конференції, відеозаписи і фотографії доступні на сайті uadom.cctld.ua.

GoldsteinReport.com
IP-трафік в найближчі п'ять років зросте втричі, - прогнозує Cisco
До 2022 року глобальний IP-трафік досягне 396 ексабайт на місяць в порівнянні зі 122 ексабайтами на місяць у 2017 році. Такий прогноз зробила компанія Cisco на підставі Індексу візуальних мереж (Visual Networking Index - VNI).

Таким чином в рік через глобальні мережі буде передаватися 4,8 зетабайта трафіку, що можна порівняти з обсягом трафіку, який пройшов через мережі з моменту створення інтернету в 1984 році і до 2016 року.

З тих пір, як в 2005 році вперше був складений прогноз VNI, трафік виріс у 56 разів.

Компанія також прогнозує, що глобальна аудиторія інтернету складе понад 60% населення планети і до 2022 року досягне 4,8 млрд осіб. У 2017 році цей показник становив 3,4 млрд користувачів або 45% населення. При цьому кількість пристроїв, підключених до Мережі, досягне 28,5 млрд (у 2017 році - 18 млрд). На кожну людину припаде до 3,6 підключених пристроїв / підключень (у 2017 році - 2,4).

DomainPulse.com
Європейці зможуть реєструвати домени .EU і за межами Європи
Відповідно до нових правил, узгоджених з Європейським парламентом, Радою і Європейською комісією, громадяни Європейського Союзу найближчим часом зможуть реєструвати доменні імена .EU, незалежно від того, де вони проживають.

В даний час володарем європейського домену могла стати будь-яка особа, яка є резидентом або підприємством, створеним в ЄС, Ісландії, Ліхтенштейні та Норвегії.

Нові правила ще повинні пройти узгодження з Комітетом з питань промисловості, досліджень та енергетики ЄС і затверджені на пленарному засіданні Ради Європи.

Зміни також дозволять громадянам ЄС, які проживають у Великобританії, зберегти свої доменні імена після Brexit, який може відбутися у 2019 році.

DomainIncite.com
Нові домени продовжили тенденцію зростання
Кількість реєстрацій в нових доменах верхнього рівня за результатами третього кварталу зросла до 23,4 млн., що на 7,5% більше показників попереднього кварталу, - інформує Verisign в черговому звіті компанії Domain Name Industry Brief.

Проте, цей сегмент доменного ринку ще далекий від свого піку в 25,6 млн, якого він досяг у четвертому кварталі 2016 року.

Дані Verisign також показали зниження обсягів в сегменті географічних доменів вперше за кілька років. Загальна кількість реєстрацій знизилася на півмільйона імен до 149,3 млн, а домени .UK (Великобританія) і .DE (Німеччина) понесли шестизначні втрати.

Глобальний обсяг доменного ринку на кінець вересня склав 342,4 млн доменних імен, що представляє собою зростання на 0,8% у порівнянні з другим кварталом 2018 року. Сукупний обсяг .COM і .NET досяг 151,7 млн мен, що на 1,3% більше, ніж кварталом раніше. При цьому зростання було досягнуто виключно за рахунок домену .COM.

DomainIncite.com
Відвідуваність зустрічей ICANN зростає
На жовтневу зустріч ICANN в Барселоні зареєструвалися 2639 осіб, тоді як на зустрічі в Абу-Дабі роком раніше були присутні 1 929 учасників, а на останній європейської зустрічі в Копенгагені в березні минулого року - 2089 чоловік, - інформує ICANN.

На останній зустрічі було проведено 338 сесій, у порівнянні з 407 рік тому, а їх тривалість скоротилася на 100 годин, з 696 до 596.

При цьому наголошується на зростаючому інтересі до сесій за участю Урядового консультативного комітету (GAC), що, ймовірно, пов'язано з тим, що на них розглядалися більш "гострі" питання, ніж в інших групах.

OnlineDomain.com
Ілон Маск розповів про ціну доменного імені TESLA.COM
Ілон Маск (Elon Musk), співзасновник і генеральний директор Tesla, розкрив вартість покупки доменного імені Tesla.com. У лютому 2016 року він заплатив за нього $11 млн.

Ім'я попереднього власника Tesla.com Ілон Маск не назвав, але, швидше за все, ним був інженер з Кремнієвої долини і фанат Ніколи Тесли Стью Гроссман (Stu Grossman). Домен Tesla.com належав Гроссману з 1992 року, причому до 2016 року, коли ім'я Tesla.com перейшло до Ілона Маска, домен не використовувався.

Раніше компанія використовувала доменне ім'я Teslamotors.com.0,188312 sec