.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 34.229.119.176
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

29.11.2018 Дайджест доменних подій

/ У випуску: ще один домен вийшов на китайський ринок; Nominet заблокував 33 тис. імен; реєстри теж борються з екстремістськими сайтами; Uniregistry захистить власників торгових знаків...

DomainIncite.com
Домен .CLOUD отримав "китайську візу"
Домен верхнього рівня .CLOUD, яким керує італійський реєстр Aruba, отримав офіційний дозвіл для виходу на китайський ринок. Як повідомила компанія, дозвіл Міністерства промисловості та інформаційних технологій Китаю (MIIT) було отримано ще в жовтні.

Акредитація означає, що доменні імена .CLOUD можуть продаватися жителям материкового Китаю, але, разом з тим, потраплять під жорсткі правила цензури.

На поточний момент в домені .CLOUD користувачами з 180 країн зареєстровано 155 тис. імен.

DomainIncite.com
Nominet заблокувала 33 тисячі імен
Реєстр домену Великобританії .UK компанія Nominet заблокувала 32,8 тис. доменних імен за 12 місяців (з 1 листопада 2017 по 31 жовтня 2018 року), що вдвічі перевищує показники попереднього аналогічного періоду.

Практично усі блокування були викликані скаргами на порушення в сфері інтелектуальної власності і вводилися за запитом відповідного підрозділу поліції (Police Intellectual Property Crimes Unit). За запитом інших правоохоронних органів здійснено усього 144 блокування.

Зросла також і кількість доменів, за якими прохання про блокування було відхилене. Їх за рік набралося 114 (в попередньому звітному періоді - 32).

У розпорядженні власників заблокованих доменів є механізм апеляції, який може бути використаний реєстрантами для відновлення своїх доменів, наприклад, якщо вони видалили контент, що порушує авторські права. За рік він був успішно використаний 16 разів.

DomainPulse.com
Реєстр .ME заблокував домен Incels.me через неправомірний контент
Реєстр доменних імен .ME, компанія Domain.me, заблокував доменне ім'я incels.me "через контент, що порушує політику реєстру .ME".

"Реєстр .ME вичерпав усі свої можливості, щоб змусити власника домену incels.me та власника форуму incels.me видалити суперечливий контент і створити умови для запобігання появи на форумі подібного контенту", - інформує реєстр.

Ще 8 травня реєстр домену верхнього рівня .ME (ccTLD) отримав повідомлення про те, що деякі члени онлайн-спільноти на форумі incels.me причетні або пов'язані з атакою в Торонто 23 квітня, коли зловмисник мікроавтобусом задавив на смерть 10 і поранив 15 перехожих. З тих пір адміністрація реєстру уважно стежила за контентом, що публікувався на форумі incels.me, і прийшла до висновку, що він заохочує насильство і розпалює ненависть.

12 вересня реєстр домену .ME попросив у ZhuHai NaiSiNiKe Information Technology Co Ltd., що є спонсором реєстрації домену incels.me, офіційно попередити реєстранта доменного імені incels.me про можливе блокування домену, якщо контент, що порушує політику боротьби зі зловживаннями в реєстрі .ME, не буде видалений.

В ході повторної перевірки форуму incels.me 15 жовтня реєстр .ME встановив, що контент, який заохочує акти насильства і розпалює ненависть, все ще присутній на форумі. З огляду на нехтування реєстрантом не тільки політиками реєстру MSE і попереджень про можливе блокування, але й політиками самого форуму incels.me, реєстр .ME заблокував домен.

"Incels" - скорочений варіант "involuntary celibate" або "недобровільна безшлюбність". Дискусії на подібних форумах часто характеризуються жінконенависництвом, расизмом та схваленням насильства проти сексуально активних людей. У Північній Америці зафіксовано, щонайменше, чотири масових вбивства, в результаті яких загинуло 45 осіб, які були здійснені людьми, які належали до "incels".

DomainIncite.com
Uniregistry запустить сервіс масового блокування доменів для захисту товарних знаків
Компанія Uniregistry, під управлінням якої знаходиться 26 нових загальних доменів верхнього рівня, планує запустити сервіс масового блокування доменних імен, схожих з найменуваннями товарних знаків.

Послуга подібна до сервісу Domain Protected Marks List (DPML) компанії Donuts.

Генеральний директор Uniregistry Френк Шилінг повідомив, що повна річна підписка на усі 26 доменів складе близько $200 або близько $7,7 за один домен верхнього рівня з портфеля компанії. Це десь у півтора рази вище, ніж у Donuts. Експерти вважають, що така ціна цілком виправдана, оскільки портфель Uniregistry містить в основному популярні і дорогі домени, вартість реєстрації імен в яких досить висока. Наприклад, реєстрація в доменах .CARS, .CAR або .AUTO складає $3 тис. на рік.

Сервіс UNI EP буде інформувати власників захищених товарних знаків про спроби реєстрації доменних імен, які подібні або збігаються з найменуваннями їхніх брендів. Поточний портфель Uniregistry включає в себе домени .COUNTRY, .AUDIO, .CAR, .BLACKFRIDAY, .AUTO, .CARS, .CHRISTMAS, .CLICK, .DIET, .FLOWERS, .GAME, .GIFT, .GUITARS, .HELP,. HIPHOP, .HIV, .HOSTING, .JUEGOS, .LINK, .LOL, .MOM, .PHOTO, .PICS, .PROPERTY, .SEXY та .TATTOO.0,181731 sec