.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 34.229.119.176
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

18.10.2018 Дайджест доменних подій

/ У випуску: ICANN кличе реєстраторів в Стокгольм; Барселона в очікуванні ICANN63; вчені проти інтернет-злочинності; Donuts "дасть притулок" ще одному топ-менеджеру ICANN; як витратити гроші від доменних аукціонів...

ICANN
ICANN проведе тренінг реєстраторів в Європі
Інтернет-корпорація з присвоєння імен і номерів (ICANN) 21 листопада проведе одноденний тренінг "Get Engaged in ICANN - Seminar for Registrars" в Стокгольмі, Швеція. Навчальна сесія буде проходити в рамках Nordic Domain Days, щорічної зустрічі регіональних експертів індустрії доменних імен.

До участі у тренінгу запрошуються недавно акредитовані ICANN реєстратори або реєстратори, зацікавлені в акредитації, а також нові співробітники акредитованих ICANN реєстраторів. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації на сайті https://registration.icann.org/register.php?id=registrartraining-nov2018. Закінчення реєстрації - 7 листопада 2018 року.

DomainPulse.com
Представники інтернет-спільноти з усього світу зберуться в Барселоні
ICANN проведе свою 63-тю відкриту зустріч (ICANN63) в Барселонському міжнародному конференц-центрі з 20 по 25 жовтня. Приймаючою стороною заходу виступають Міністерство економіки та бізнесу Іспанії в особі Державного секретаріату по цифровому розвитку і Red.es - реєстр домену .ES.

Серед основних заходів в рамках ICANN63 - одноденна (22 жовтня) урядова нарада на високому рівні (High Level Governmental Meeting - HLGM), яка буде включати в себе інтерактивні сесії для міністрів і високопоставлених посадових осіб для обговорення екосистеми і управління інтернетом, роботи ICANN, більш широких цифрових питань, що становлять глобальний інтерес, і ролі урядів у цих сферах.

Крім того, будуть проводитися сесії, пов'язані з еволюцією політик ICANN, у тому числі WHOIS, з огляду на зміни в захисті даних, включаючи GDPR. Ці сесії нададуть можливість аудиторії отримати додаткову інформацію про роботу, яка виконується організацією для адаптації існуючих контрактних вимог та розроблених співтовариством політик щодо захисту даних.

DomainPulse.com
Вчені шукають способи виявлення зловмисних доменних реєстрацій
Вчені Франції та Нідерландів в дослідницькому проекті "Класифікація скомпрометованих і зловмисно зареєстрованих доменів" мають намір приділити увагу автоматичному виявленню доменів, зареєстрованих кіберзлочинцями для зловмисних цілей, а також доменів, які використовуються в уразливих веб-додатках.

Дослідження ініціювали SIDN Labs (реєстр домену .NL), Afnic Labs (реєстр домену .FR) та Grenoble Alps University.

Кінцева мета проекту полягає в розробці класифікатора, заснованого на механізмі навчання, який буде відправляти в "чорний список" скомпрометовані або зловмисно зареєстровані домени. Потім буде проведено ретельний аналіз його точності і створена модель для використання в реальних умовах роботи реєстраторів. Дослідники також планують вивчити бізнес-моделі зловмисників.

DomainPulse.com
Акрам Аталла йде з ICANN в доменний бізнес
Глава Департаменту загальних доменів верхнього рівня (Global Domains Division) ICANN Акрам Аталла (Akram Attallah) з 12 листопада очолить компанію Donuts, яка управляє найбільшою кількістю нових загальних доменів верхнього рівня (241), - інформує Donuts у своєму прес-релізі.

Нинішній глава Donuts Брюс Джафф (Bruce Jaffe) покине свій пост, але отримає посаду старшого радника на період передачі повноважень.

Не так давно частку в компанії Donuts придбала інвестиційна фірма Abry Partners, одним з партнерів якої є Фаді Шехаде (Fadi Chehadé), колишній президент ICANN.

Акрам Аталла - уродженець Лівану, який переїхав у США після вступу до університету. Він має багатий досвід в області розробки ПО, а також управління компаніями, що працюють в сфері електроніки та засобів комунікації. У 2010 році він прийшов в ICANN на посаду операційного директора корпорації, а у 2013 році обійняв посаду голови департаменту. Двічі він виконував обов'язки президента ICANN - в періоди до призначення на цю посаду Фаді Шехаде, а потім Йорана Марбі. По суті, Акрам Аталла всі ці роки був другою після президента особою в ієрархії ICANN. Хто змінить його на посаді глави Департаменту загальних доменів верхнього рівня на даний момент невідомо.

DomainIncite.com
ICANN сама вирішить, як витратити гроші від доменних аукціонів
ICANN може використовувати свій спеціальний фонд від продажу доменів через аукціони, який уже досяг $236 млн, на свій розсуд і без узгодження з спільнотою. Таку заяву рада ICANN зробила в листі керівникам робочої групи CCWG (cross-community working group), яка раніше запропонувала кілька варіантів того, як корпорація може розпоряджатися грошима - одноосібно, або ж спільно з третьою стороною.

При цьому Рада директорів відзначила, що "в даний час вона не передбачає ситуації, коли ці гроші можуть знадобитися".

У CCWG вважають, що гроші повинні використовуватися для: розвитку систем ідентифікації в інтернеті; розвитку інфраструктури в регіонах з обмеженим доступом до Мережі, а також для вдосконалення відкритого і сумісного інтернету.0,192891 sec