.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 34.229.119.176
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

04.10.2018 Дайджест доменних подій

/ У випуску: домени на Днях українського інтернету; сегмент IDN-доменів скорочується; число "кинутих" доменів-брендів зросло; за крісло голови GNSO поборються два кандидата; китайських реєстраторів поменшало...

Хостмастер
Ясності з GDPR поки немає, - доменна секція Днів українського інтернету
Тема захисту персональних даних стала однією з основних на доменній секції Українського форуму з управління Інтернетом, який відбувся 28 вересня в рамках Днів українського інтернету. З моменту вступу в силу GDPR - європейського законодавства в сфері захисту персональних даних, - пройшло три місяці, але в учасників ринку залишаються питання, пов'язані з дотриманням цих вимог.

Учасники дискусії також обговорили оновлення якоря довіри DNSSEC, вплив макроекономічних показників на розвиток ринку доменних імен і перспективи використання смайлів-"емодзі" в доменах.

DomainPulse.com
Глобальний ринок IDN скоротився на 14%
У 2017 році кількість інтернаціоналізованих доменних імен (IDN) скоротилася приблизно на 14%, до 7,5 млн імен, - доповідь IDN World Report.

Найбільше падіння - у в'єтнамському сегменті, де через введення оплати за реєстрацію кількість доменів скоротилася з майже 1 млн до трохи більше 5 тис. імен.

Частка IDN становить близько 2% від загального числа доменних імен.

IDN World Report - це спільний дослідницький проект під керівництвом EURid у співпраці з ЮНЕСКО та Verisign за підтримки регіональних організацій ccTLD CENTR, APTLD і LACTLD та численних реєстрів ccTLD.

Найбільшим IDN доменом верхнього рівня є домен РФ, а найбільше число IDN-імен другого рівня зареєстровано в доменах .CN і .COM.

DomainNameWire.com
Spiegel відмовився від домену
Німецькі компанії Blanco GmbH і SPIEGEL-Verlag Rudolf Augstein GmbH & Co. KG повідомили ICANN про відмову від використання доменів-брендів верхнього рівня.

Blanco GmbH - виробник кухонних раковин та змішувачів. Тижневик Spiegel - один з найпопулярніших і найавторитетніших інформаційно-аналітичних журналів в Німеччині, а, можливо, й у всій Європі. Його щотижневий тираж становить близько 840 тис. примірників. Великою популярністю користується і його інтернет-версія Spiegel Online.

DomainIncite.com
Рада GNSO отримає нового голову
Віце-президент Verisign з політики і зв'язків з урядом Кейт Дражек (Keith Drazek) і туніський програміст Рафік Даммак (Rafik Dammak) претендують на посаду голови Ради Generic Names Supporting Organization Council (GNSO) корпорації ICANN.

Обидва претенденти є давніми і активними членами спільноти ICANN і GNSO.

Рада обере свого нового голову приблизно через місяць на зустрічі ICANN 63 в Барселоні. Переможець замінить на посаді голови адвоката Хізер Форрест (Heather Forrest), представника групи неконтрактних сторін, яка зайняла крісло після безальтернативного голосування рік тому.

DomainIncite.com
Китайські реєстратори на спаді
З початку поточного року були розірвані 26 контрактів з реєстраторами, 11 з них представляли китайський ринок. До цього числа не входять компанії групи Phenenix, які відмовилися від акредитації в зв'язку зі зміною структури групи.

На другому місці за кількістю реєстраторів, які припинили роботу, - США, де акредитації позбулися три компанії.

Причиною розриву угод з усіма китайськими компаніями називається несплата зборів ICANN. У Раді ICANN заявляють про відсутність будь-якого "упередженого ставлення" до реєстраторів з Китаю, а позбавлення акредитації є результатом регулярного і щоденного контролю.

Цього року ICANN відправила повідомлення про порушення вже 28 компаніям, сім з яких є китайськими реєстраторами.0,179988 sec