.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 34.229.119.176
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

13.09.2018 Дайджест доменних подій

/ У випуску: Canon - приклад використання брендового домену; CentralNic виходить на румунський ринок; китайці вважають за краще використовувати .COM; Фаді Шехаде повертається в доменний бізнес; DoH не такий уже й поганий...

DomainPulse.com
Компанія Canon переводить електронну пошту на домен .CANON
Адреси співробітників компанії Canon Inc. тепер матимуть вигляд @mail.canon, тоді як раніше вони закінчувалися на @canon.co.jp.

Права на домен верхнього рівня .CANON компанія отримала в лютому 2015 року, а в травні 2016 року вона змінила URL свого основного веб-сайту з canon.com на global.canon. Новий домен поступово впроваджується компаніями Canon Group по всьому світу.

Оскільки домен .CANON може використовуватися тільки компаніями та сервісами Canon Group, а також пов'язаними з ними організаціями, відвідувачі сайтів на цьому домені можуть бути впевнені в надійності та достовірності інформації, представленої на них, вважають в компанії. Крім того, завдяки простоті й легкості запам'ятовування домену, Canon прагне підвищити цінність свого глобального бренду.

DomainPulse.com
CentralNic розширює свою глобальну присутність
Компанія CentralNic Group plc вийшла на ринки Румунії та Бразилії, придбавши компанію GlareHosting Inc. з Делавера - провідного реєстратора та хостинг-провайдера на цих ринках. Загальна сума угоди становить €2,56 млн або майже 3 млн доларів США.

Проникнення інтернету в Румунії вже кілька років стабільно зростає, в 2017 році зафіксовано 4% -не зростання. На даний час близько 60% населення Румунії або приблизно 20 млн осіб користуються інтернетом.

DomainNameWire.com
Китайські компанії вважають за краще користуватися доменами .COM
Зі ста найбільших китайських інтернет-компаній 86 віддали перевагу використанню доменних імен .COM, - повідомляється в звіті 2018 Top 100 Chinese Internet Companies Report, підготовленому Товариством інтернету КНР та Міністерством промисловості і інформтехнологій.

Так, в першій двадцятці (в неї входять Alibaba, Tencent, Baidu, Xiaomi та інші) представлені виключно компанії, чиї сайти створені на доменних іменах .COM. Сайти 13 компаній з першої сотні працюють на доменах .CN, ще один - в домені .TV.

Помилковими виявилося також уявлення про те, що китайські реєстранти в доменних іменах надають перевагу системі піньінь (Pinyin) - транслітерації, що дозволяє записувати звучання китайських назв символами латинського алфавіту. Число доменних імен, що використовують піньінь, та англомовних (включаючи скорочення і абревіатури) виявилося практично однаковим - 37 і 36 відповідно. Хибним є й припущення, що реєстранти доменів в КНР дуже часто використовують в якості доменних імен цифри, оскільки в китайській традиції кожна з них має своє значення і сенс. У всякому разі, для великих технологічних компаній це безумовно не так: лише 7 зі 100 компаній обрали для своїх сайтів цифрові доменні імена.

DomainIncite.com
Компанію Donuts купує приватна інвестиційна фірма
Компанія Donuts, яка управляє найбільшим числом нових загальних доменів верхнього рівня, буде придбана компанією Abry Partners. Це приватна інвестиційна фірма, зареєстрована в Бостоні (США). З 1989 року вона інвестувала понад $77 млрд в більш ніж 650 проектів. Примітно, що одним з партнерів Abry Partners є Фаді Шехаде (Fadi Chehade), колишній президент ICANN. Він керував корпорацією в період з 2012 по 2015 роки, і безпосередньо після відходу зі свого поста почав роботу в Abry Partners - в той момент на посаді старшого радника з питань цифрових стратегій.

Компанія Donuts була заснована ветеранами доменного бізнесу Полом Стахура (Paul Stahura), Джоном Неветтом (Jon Nevett), Річардом Тіндалом (Richard Tindal) і Деніелом Шиндлером (Daniel Schindler). На сьогоднішній день вона управляє більш ніж 200 новими загальними доменами верхнього рівня, найбільшим з яких по числу реєстрацій є .LTD - понад 400 тис. реєстрацій. Сума майбутньої угоди з придбання Donuts не розголошується.

TheRegister.co.uk
Стандарт DNS-over-HTTPS пройшов тест продуктивності Mozilla
Захищений протокол запитів DNS-over-HTTPS (DoH) для більшості запитів призводить до уповільнення в шість мілісекунд, - показав тест, проведений фахівцями Mozilla. На думку тестувальників, такий рівень є прийнятним, враховуючи, що DoH надає користувачам більш високий рівень захисту і конфіденційності.

DoH є перспективною технологією для глобальної мережі, зараз IETF розробляє відповідний RFC - свого роду галузевий стандарт.0,270550 sec