.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 34.229.119.176
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

09.08.2018 Дайджест доменних подій

/ У випуску: у раді директорів ICANN поповнення; зустріч ICANN в цифрах; у британців пропав інтерес до .EU; домен .MAKEUP рухається в преміум-сегмент...

DomainIncite.com
ICANN оновила склад ради директорів
Номінаційний комітет ICANN повідомив про затвердження трьох нових членів ради директорів корпорації.

Одним з них є Тріпті Сінха (Tripti Sinha) з Університету Меріленда, в якому вона очолює підрозділ Advanced Cyber Infrastructure and Internet Global Services, що відповідає за управління D-root сервером. Сінха на даний час є співголовою Консультативного комітету з системи кореневих серверів ICANN (Root Server System Advisory Committee). У раді директорів вона замінить свого співвітчизника з Північної Америки Джорджа Садовського (George Sadowsky), який був обраний до ради у 2009 році і з тих пір двічі переобирався. Термін його повноважень закінчується у жовтні цього року.

Номінаційний комітет також підтвердив повноваження двох нинішніх директорів - Лусвайса ван дер Лаана (Lousewies van der Laan), колишнього голландського політика, та Рафаеля "Lito" Ібарра (Rafael "Lito" Ibarra), засновника сальвадорського домену .SV.

Нові директора займуть свої місця в раді після закінчення зустрічі ICANN 63 в Барселоні в жовтні цього року.

ICANN
1113 учасника на зустрічі ICANN62
На зустріч ICANN62 зареєструвалися 1 113 учасників, 303 з яких представляли регіон Латинської Америки та Карибського басейну, - інформує корпорація в звіті за підсумками зустрічі. Із загальної кількості 22% вперше брали участь в подібній зустрічі.

В рамках форуму було проведено 247 сесій, які тривали загалом 416 годин.

На сайті і мобільній платформі заходу зареєструвалися 543 учасника. Сумарний мережевий трафік склав 10 465 гігабайт даних, при цьому 9% від його обсягу склав трафік по протоколу IPv6.

DomainPulse.com
Кількість імен в .EU скоротилися на 1%
Число реєстрацій в домені .EU в другому кварталі 2018 року зменшилася на 1% у порівнянні з першим кварталом і склало 3,79 млн імен, - інформує EURid в квартальному звіті. Цю тенденцію компанія пояснює деяким посиленням порядку реєстрацій в рамках боротьби зі зловживаннями і невизначеністю у зв'язку з Brexit.

Протягом перших 6 місяців 2018 року EURid, борючись з порушеннями в домені, заблокував 36 336 імен. З них 11 760 тільки за один день у червні - усі заблоковані домени були зареєстровані з використанням даних, які не відповідали критеріям реєстрації. Для порівняння, за весь 2017 рік було заблоковано 20 126 доменних імен. Крім того, у другому кварталі EURid та Міжнародна коаліція по боротьбі з контрафактом (IACC) оголосили про початок спільних зусиль по боротьбі з кіберзлочинністю в європейському доменному просторі.

На додаток, у другому кварталі скоротилася кількість реєстрацій європейських доменних імен у Великобританії в зв'язку з очікуваним виходом королівства з Євросоюзу. Це призведе до видалення всіх імен в домені .EU, зареєстрованих британцями.

Найбільша кількість реєстрацій в доменах .EU і .ЕЮ в Німеччині (994 044), Нідерландах (504 052), Франції (347 205), Сполученому Королівстві (304 133) та Італії (262,762). Найбільший приріст доменних імен - в Румунії, де за квартал їх чисельність збільшилася на 28%.

Середній рейтинг продовження реєстрацій в другому кварталі для доменних імен .EU склав 82%, а число імен в його інтернаціоналізувати версії (IDN) - .ЕЮ - досягла 38 286 доменів.

DomainNameWire.com
Реєстрація імен .MAKEUP подорожчає вдвічі - до $10 тис. на рік
Компанія L'Oreal, яка керує новим загальним доменом верхнього рівня .MAKEUP, має намір з 6 вересня вдвічі підвищити вартість доменних імен - до $10 тис. на рік

Спочатку L'Oreal мала намір використовувати домен як закритий, виключно для власних потреб. Однак корпорація ICANN заборонила закрите використання доменів, чиї імена є загальновживаними словами. До таких, зрозуміло, відноситься і слово makeup, яке перекладається як "макіяж".

Компанія L'Oreal погодилася відкрити домен .MAKEUP для зовнішніх реєстрацій, але обставила це рішення великою кількістю обмежень. Реєструвати імена в домені можуть лише візажисти, творці колекцій косметики і косметичні компанії. Причому в якості доменних імен вони можуть використовувати виключно власні імена або назви своїх брендів.

Окрім того, реєстрації обмежені і вартістю доменного імені. На початку існування домену вона становила близько $300 щорічно, проте з середини квітня минулого року зросла до $5 тис. Тепер же, як заявили в компанії, з 6 вересня імена в домені .MAKEUP можна буде зареєструвати вже за $10 тис. на рік.

В домені на сьогоднішній день зареєстровано всього лише близько 250 імен.0,190306 sec