.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 34.229.119.176
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

12.07.2018 Дайджест доменних подій

/ У випуску: в домені .SPORT почалася активна роздача доменів; Греція запускає IDN - .ΕΛ; у "дитячих" доменів з'явився ще один шанс; пристрасті за біблійним доменом; в першому кварталі DDoS-атаки були в два рази частішими і потужнішими...

DomainPulse.com
GAISF почала "портфельну" роздачу доменів .SPORT
Глобальна асоціація міжнародних спортивних федерацій (GAISF) відкрила реєстрацію імен в новому загальному домені верхнього рівня .SPORT. Кожній федерації пропонується доменний портфель, який може включати в себе кілька доменів для поширення інформації більш ніж на 30 мовах. Для тих доменних імен, які власник (спортивна федерація) не використовує, GAISF створить сторінки з описом спортивної організації або події і забезпечить перенаправлення трафіку на його основний веб-сайт.

Заявку на домен .SPORT можуть подати не тільки міжнародні спортивні організації, що входять до GAISF. Цим правом можуть скористатися державні органи, окремі спортсмени, клуби, організатори заходів, засоби масової інформації, а також комерційні бренди, які пов'язані і поділяють цінності спорту.

Міжнародна федерація гімнастики стала першим членом GAISF, який приєднався до програми .SPORT, запустивши на минулому тижні сайт за адресою gymnastics.sport.

DomainPulse.com
Грецький домен .GR отримає "інтернаціоналізованого близнюка"
Грецький інтернаціоналізований домен (IDN) .ΕΛ буде запущений 10 липня, повідомляє реєстр грецького ccTLD .GR компанія ICS-FORTH GR.

У перші три місяці в домені діють обмеження. Зареєструвати доменне ім'я, аналогічне вже існуючому імені в домені .GR, зможуть лише реєстранти цих імен.

DomainIncite.com
Домен .KIDS можуть виставити на аукціон
Минулого тижня ICANN врегулювала суперечку щодо заявок для нових загальних доменів верхнього рівня .KIDS і .KID. Заявка, яка була подана організацією DotKids Foundation на домен .KIDS, більше не класифікується як "On-Hold".

У грудні минулого року DotKids подала запит про перегляд спірних заявок, через що аукціон "останньої інстанції" (під управлінням ICANN), на якому вирішилася б їх доля, був скасований.

Брати участь в аукціоні окрім DotKids будуть, швидше за все, компанія Google, яка претендувала на домен .KID, і Amazon, якій належить заявка на домен .KIDS.

Гроші, виручені на аукціоні будуть депоновані на спеціальній банківський рахунок ICANN, який в даний становить близько чверті мільярда доларів.

DomainIncite.com
Вчені проти політики в домені .BIBLE
Відомий археолог Роберт Карджілл (Robert Cargill), глава Біблійного археологічного товариства, піддав критиці обмеження, що діють в новому загальному домені верхнього рівня .BIBLE.

Домен був делегований корпорацією ICANN Американському Біблійному товариству (ABS), яке встановило ряд жорсткі обмеження на реєстрацію доменних імен. Зокрема, правила ABS забороняють реєстрацію імен, "здатних розпалювати або провокувати неповажне ставлення до Біблії і Біблійної спільноти". На думку Карджілла, це розпливчасте формулювання може бути застосоване практично до будь-якого наукового дослідження, яке торкається біблійні теми.

"Біблія не є чиєюсь власністю, і ніхто не повинен просити дозволу писати про Біблію в інтернеті у ABS з його перекрученими уявленнями про те, що догодить Богові, а що ні", - зазначив учений. Він також похмуро пожартував, що домен .BIBLE взяв курс на те, щоб стати "інтернет-аналогом телевізійних проповідей (televangelism)". Крім того, Роберт Карджілл адресував докір і корпорації ICANN, яка допустила запуск домену .BIBLE на таких дивних умовах.

Це не перший випадок, коли правила реєстрації імен в домені .BIBLE опиняються під вогнем критики. Так, політику ABS критикувало Американське Суспільство біблійної літератури. А раніше скандал розгорівся навколо заборони на реєстрацію імен в домені .BIBLE особами, які сповідують іудаїзм. Заборона була знята реєстром після того, як в кампанію протесту включилася вельми впливова в США єврейська громадська організація "Антидефамаційна ліга".

Verisign
Більше половини DDoS-атак мали комбінований характер
У першому кварталі 58% DDoS-нападів використовували кілька типів атак, інформує компанія Verisign в звіті за результатами кварталу.

У звіті наголошується, що у порівнянні з попереднім кварталом число атак збільшилося на 53%, а їх піковий розмір - на 47%. Проте, у порівнянні з попереднім роком пікові значення цієї активності зменшилися на 21%.

Найбільша за обсягами і інтенсивністю DDoS-атака, зафіксована Verisign в першому кварталі 2018 року, була багатовекторною, і сягала приблизно 70 гігабіт на секунду і 7,4 млн пакетів в секунду. Напад включав широкий спектр векторів, включаючи TCP SYN і TCP RST флуд, атаки посилення DNS і SNMP, флуд по протоколу управління доступом до інтернету (ICMP) і неприпустимі пакети.

П'ятдесят відсотків DDoS-нападів були флудом User Datagram Protocol (UDP). Атаки на основі TCP були другим найбільш поширеним вектором, що становить 26% типів нападів у кварталі.

Найчастіше (57%) об'єктами нападу ставали установи фінансової індустрії. На другому місці - галузь IT / Cloud / SaaS (26%), за якою слідує телекомунікаційна галузь (17%).0,189124 sec