.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 34.229.119.176
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

04.07.2018 Дайджест доменних подій

/ У випуску: конференція ICANN повернеться в Німеччину через 21 рік; австралійський "переворот"; колумбійський домен для китайців; європейський домен .EU без кирилиці; європейські "кібер-війська"...

ICANN
Зустрічі ICANN в 2020 році: Канкун, Куала-Лумпур і Гамбург
Мексиканський Канкун, малайзійський Куала-Лумпур та німецький Гамбург прийматимуть конференції ICANN в 2020 році. Як інформує корпорація, 67-ма конференція ICANN пройде 7-12 березня 2020 року в Міжнародному конференц-центрі Канкуна. Наступна - 68-ма - зустріч відбудеться 22-25 червня 2020 року в Куала-Лумпур.

Для конференції в європейському регіоні корпорація обрала Гамбург (Німеччина). 69-та відкрита конференція ICANN, організацію якої взяли на себе eco association, DENIC та місто Гамбург, пройде з 17 по 22 жовтня 2020 року. Попередня зустріч ICANN в Німеччині відбулася в травні 1999 року в Берліні - це була друга відкрита конференція ICANN.

ICANN щорічно проводить три відкриті конференції в різних регіонах світу. Конференції зазвичай включають більше 400 секцій, які виступають в ролі майданчиків для висунення та обговорення питань, пов'язаних з виробленням правил і політики ICANN індивідуальними користувачами і представниками різних груп зацікавлених сторін ICANN. Можлива як особиста, так і віддалене участь у заході. Конференції відкриті для всіх, реєстрація безкоштовна.

DomainIncite.com
Австралійський домен змінив оператора
Afilias став оператором реєстру домену Австралії .AU, змінивши компанію Neustar, яка виконувала ці функції протягом 16 років. Процес передачі, під час якого реєстр був недоступний для нових реєстрацій, продовжень і трансферів, тривав 36 годин.

В даний час домен .AU налічує понад 3,1 млн імен.

DomainIncite.com
Домен .CO першим з географічних вийшов на китайський ринок
Домен Колумбії .CO першим серед географічних доменів отримав дозвіл уряду Китаю.

Відповідно до вимог китайського законодавства, для роботи на внутрішньому ринку країни іноземні доменні реєстри повинні отримати дозвіл міністерства промисловості і інформаційних технологій Китаю, забезпечити локальну присутність та погодитися з усіма вимогами і обмеженнями, які стосуються китайських доменів, включаючи цензуру і державний контроль.

Більшість компаній, що бажають отримати схвалення в Китаї, як правило, користуються послугами локального проксі-провайдера, такого як ZDNS.

Домен .CO управляється компанією Neustar через її колумбійську дочірню компанію .CO Internet.

DomainIncite.com
У домені .EU не буде кириличних імен
Всі імена будуть видалені з домену .EU 31 травня 2019 року, - інформує компанія EURid, реєстр європейських доменів .EU і .ЕЮ.

Таким чином компанія має намір уникнути "гомографічних" атак, - використання, зокрема, букв кириличного алфавіту в латиномовних доменних іменах з метою створення фальшивих доменів, аналогічних або подібних за написанням до доменів відомих брендів.

Це рішення поширюється лише на кириличні імена, зареєстровані в домені .EU, і ніяк не торкнеться його інтернаціоналізованої версії .ЕЮ.

Єдиною країною Євросоюзу, яка використовує кирилицю, є Болгарія.

TheRegister.co.uk
Литва запропонувала створити європейські кібер-війська
До ініціативи Литви про створення Європейським союзом міжнародних кібер-військ вже підключилися сім європейських країн: Хорватія, Естонія, Франція, Фінляндія, Нідерланди, Румунія та Іспанія. За інформацією міністерства національної оборони Литви, в якості спостерігачів до проекту доєдналися Бельгія, Німеччина, Греція та Словенія.

На першому етапі проекту країни-учасниці оцінять технічну і правову основу операцій кібергруппи і обговорять питання фінансування проекту.

На другому етапі, будуть проведені спільні навчання та вивчені перспективи створення учасниками інструментів спільної кіберзахисту.0,178323 sec