.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 34.229.119.176
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

10.05.2018 Дайджест доменних подій

/ У випуску: DDoS-атак-може поменшати; маленька, але горда Ісландія проти GDPR; компанія MMX прикупила "полуничну ферму"; білоруському домену .BY - 24...

CircleID.com
Закрита найбільша в світі DDoS-платформа
Європол припинив роботу сервісу Webstresser.org, що вважається найбільшим у світі ринком послуг по організації DDoS-атак.

Як говориться в заяві Європолу, адміністратори DDoS-платформи в Великобританії, Хорватії, Канаді і Сербії були заарештовані 24 квітня. Окрім того, переслідування правоохоронців торкнулося найбільш активних користувачів цього сервісу (замовників DDoS-атак) в Нідерландах, Італії, Іспанії, Хорватії, Великобританії, Австралії, Канаді та Гонконгу.

На момент закриття Webstresser.org налічував понад 136 тис. зареєстрованих користувачів. За час існування на його рахунку близько 4 млн атак, цілями яких стали банки, урядові установи, правоохоронні органи і об'єкти ігрової індустрії.

DomainIncite.com
Whois домену Ісландії буде публікувати електронну пошту
Реєстр ісландського домену, компанія ISNIC, після 25 травня продовжить публікувати в сервісі Whois адреси електронної пошти реєстрантів. Уся інша інформація про особу реєстрантів буде прихована, - інформує компанія.

"ISNIC продовжить публікувати адреси електронної пошти, інформацію про країну і технічну інформацію про всіх власників доменів .IS. Ті клієнти (фізичні особи), які вказали при реєстрації особисту адресу електронної пошти і не хочуть її публікації, повинні будуть змінити її на неперсоналізовану адресу для вказівки в публічних записах Whois ", - йдеться в заяві.

В кінці травня вступають в силу норми нового європейського законодавства про захист персональних даних. У зв'язку з цим більшість доменних реєстрів перестануть публікувати в сервісі Whois дані реєстрантів. Рішення компанії ISNIC може викликати конфлікт з європейськими органами, які відносять цю інформацію до персональних даних.

Свою принципову позицію ISNIC пояснила тим, що нові обмеження призведуть до меншої прозорості в реєстрації доменів і зменшенні довіри до системи реєстрації доменів в цілому. ISNIC, як і багато інших, категорично не згодна з політикою Європейського парламенту в цьому питанні і попереджає, що реалізація GDPR в нинішньому вигляді не призведе ні до підвищення конфіденційності, ні до посилення безпеки мережевого середовища.

DomainPulse.com
Компанія MMX купила ICM Registry
Компанія Minds + Machines Group (MMX), реєстр 27 нових загальних доменів верхнього рівня з близько 1,4 млн реєстрацій, оголосила про придбання ICM Registry, реєстру доменів .XXX, .PORN, .ADULT і .SEX, які налічують близько 100 тис . реєстрацій.

Операцію ще повинна схвалити корпорація ICANN.

За минулий рік виручка ICM склала $7,27 млн, а чистий прибуток - $3,5 млн. У 2017 році приблизно 78% виручки було отримано за рахунок продовження реєстрацій, і приблизно 14% - від продажу преміумних імен.

Відповідно до прес-релізу ICM Registry, нинішній генеральний директор компанії йде з доменного бізнесу і зосередиться на розвитку власного бізнесу AVSecure.com на базі блокчейн-технології.

42.tut.by
Білоруський домен .BY відсвяткував 24-річчя
Білоруський домен верхнього рівня .BY 5 травня відзначив черговий день народження. Домен був делегований у 1994 році.

На сьогоднішній день в ньому зареєстровано понад 125 тис. Імен. Його кириличний аналог - інтернаціоналізований домен .БЕЛ - налічує понад 15 тис. реєстрацій.

Україна знаходиться на п'ятому місці за кількістю реєстрацій в домені .BY (770 реєстрацій за станом на січень 2018 року) після самої Білорусі, РФ, Німеччини та США.

Адміністратором домену .BY є Оперативно-аналітичний центр при президенті, а технічне адміністрування та реєстрацію здійснює компанія hoster.by.0,186887 sec