.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.138.35
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

28.12.2017 Дайджест доменних подій

/ У випуску: за рік доменний простір зріс трохи більше 1 відсотка; число учасників зустрічей ICANN впало нижче 2 тис.; ICANN побоюється дефіциту бюджету; доля доменів .MAIL, .HOME і .CORP...

Verisign
Глобальний доменний простір перевищив 330 мільйонів імен
За результатами третього кварталу 2017 року кількість реєстрацій доменних імен в усіх доменах верхнього рівня склала приблизно 330,7 мільйона доменів - свідчать дані Domain Name Industry Brief компанії VERISIGN. Це на 0,4% менше, ніж у попередньому кварталі та на 1,1% більше аналогічного показника в 2016 році.

У десятку найбільших доменів верхнього рівня увійшли: .COM, .CN (Китай), .TK (Токелау), .DE (Німеччина), .NET, .UK (Великобританія), ORG, .RU (РФ), .INFO,. NL (Голландія).

У доменах .COM і .NET сумарна кількість реєстрацій за рік зросла на 6% до 146 млн. У географічних доменах верхнього рівня загальна кількість імен за підсумками кварталу становить 145 млн (зростання 3,2%). У нових доменах верхнього рівня налічується 21,1 млн реєстрацій.

DomainIncite.com
Менше учасників на зустрічах ICANN
У 60-й зустрічі ICANN в Абу-Дабі взяли участь 1 929 фахівців, що є найнижчим показником за останні кілька років, - інформує ICANN на своєму офіційному сайті.

Раніше число учасників подібних зустрічей ніколи не опускалося нижче 2000. Для порівняння, в роботі аналогічної зустрічі 2016 року, що пройшла в Хайдарабаді, брало участь 3182 людини.

DomainIncite.com
"Режим економії" в ICANN
Наступного року корпорація ICANN має намір скоротити витрати на свої заходи і поїздки співробітників і навіть піти на скорочення персоналу, побоюючись виникнення дефіциту бюджету, - повідомив генеральний директор ICANN Горан Марбі (Goran Marby).

За його словами, в третьому кварталі нинішнього року виручка ICANN виявилася на $1 млн нижче запланованої. Він також вказав, що чисельність персоналу буде зменшена не за рахунок звільнень, а шляхом "відсіву", коли співробітники, що йдуть з корпорації, не будуть замінюватися новими.

Основним джерелом доходів корпорації (64%) служать відрахування від плати за реєстраційні дії, що здійснюються з доменними іменами. Відповідно, зниження активності доменного ринку в останні місяці призвело і до зниження обсягу доходів. До кінця поточного бюджетного року, що минає в червні 2018 року, ICANN розраховувала на виручку в розмірі $142,8 млн, але з урахуванням нинішніх тенденцій Марбі передбачає, що результат виявиться нижчим.

DomainIncite.com
У січні може бути остаточно вирішена доля доменів .MAIL, .HOME і .CORP
Рада директорів корпорації ICANN розглянула на своєму останньому в нинішньому році засіданні питання, присвячене долі заявок на нові загальні домени верхнього рівня .MAIL, .HOME і .CORP.

Ці домени користувалися великою популярністю у претендентів - на сьогодні на ці домени все ще претендує в цілому 20 заявок. Однак дослідження і технічні перевірки, проведені ICANN, показали, що через збіг з іменами в локальних мережах ці домени генерують великі обсяги помилкового трафіку і їх запуск може становити загрозу для безпеки і стабільності доменної системи.

В результаті запуск. MAIL, .HOME і .CORP був відкладений на невизначений термін. Проте, рада директорів ICANN розглядає можливість повної компенсації всіх витрат, понесених претендентами, при подачі і оформленні заявок на ці домени. Слід нагадати, що сума внеску при подачі заявки на новий загальний домен верхнього рівня становить $185 тис. Очікується, що остаточне рішення з цього питання може бути прийнято вже в січні, на наступному засіданні ради директорів.0,182595 sec