.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.138.35
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

01.11.2017 Дайджест доменних подій

/ У випуску: конференція RIPE 75; самі "заспамленні" домени; зустрічі ICANN не збігатимуться зі святами; "трубка миру" по домену .AMAZON...

Menafn.com
Близький Схід захоплює лідерство в Інтернеті
Країни Близького Сходу стимулюють розвиток телекомунікаційних технологій і мають намір стати в цьому аспекті світовими лідерами. Про такі наміри представники держав регіону заявили на минулому тижні на зустрічі RIPE 75, яка пройшла в Дубаї - найбільшому місті Об'єднаних Арабських Еміратів і фінансовій столиці регіону.

Організаторами конференції виступили Європейський мережевий координаційний центр (RIPE NCC) і Адміністрація регулювання електрозв'язку ОАЕ (TRA). Захід підтримали влада ОАЕ, яка поставила перед собою амбітні завдання щодо створення інтегрованої інфраструктури, яка дозволить країні до 2021 року стати глобальним лідером Індексу електронних / інтелектуальних перетворень (Electronic / Smart Transformation Index).

У кулуарах RIPE NCC підписала дві угоди, у тому числі Меморандум про взаєморозуміння з TRA і Американським університетом в Бейруті (Ліван), спрямований на розширення інтернет-досліджень та підвищення операційної ефективності мереж на Близькому Сході. Угоди передбачають проведення конференцій, нарад, реалізацію навчальних програм та інформаційних кампаній по IPv6 і інших технологіях.

У заході взяли участь провідні місцеві, регіональні і міжнародні гравці в галузі телекомунікацій та інформаційно-комунікаційних технологій, включаючи Google, Microsoft, Amazon, Apple, Facebook, LinkedIn, Nokia, Deutsche Telekom, Netflix, Orange, і інші.

В ході конференції учасники обговорили стан Інтернету, обмінялися досвідом та обговорили передову міжнародну практику розвитку Інтернету. В рамках пленарних засідань та робочих груп було розглянуто ряд питань, включаючи політику IP-адрес, боротьбу з насильством в Мережі, роботу з базами даних, впровадження IPv6, роботу сервісів RIPE NCC, а також Internet of Things (IoT).

Більшість зазначених тем будуть розглянуті також на зустрічі ICANN. яка почалася 29 жовтня в Абу-Дабі, столиці ОАЕ.

SPAMHAUS.org
Домен .STUDY виявився "шкідливим"
Експерти ресурсу Spamhaus.org провели дослідження, яке дозволило визначити найбільш "шкідливі" домени верхнього рівня. Найвищий індекс "шкідливості" у домена .STUDY (7,12) при загальній частці "поганих" імен в ньому на рівні 95,5%.

Індекс враховує як абсолютну кількість "поганих" доменних імен, так і їх відсоток до "хороших" імен в загальному обсязі домену верхнього рівня.

За даними дослідження, в трійку "поганців" також увійшли .CLICK (5,77) і .PARTY (5,16). Єдиним з "традиційних" загальних доменів верхнього рівня, які увійшли в Топ-10 цього антирейтингу, став домен .INFO (3,26) - при досить низькому відсотку "поганих" доменів (близько 30%), домен відрізняється високим абсолютним показником зловмисних реєстрацій.

DomainIncite.com
Дати зустрічей ICANN будуть змінені
ICANN змінила запропоновані дати п'яти з дев'яти майбутніх відкритих зустрічей, щоб вони не співпали з релігійними фестивалями або національними святами. Перегляду зазнали дати проведення зустрічей ICANN з 70 по 78, які заплановані на 2021, 2022 і 2023 роки.

Найбільш істотне перенесення торкнулася дати осінньої зустрічі у 2022 році (як правило, такі зустрічі проводяться в жовтні). Її перенесли на вересень, щоб конференція не збіглася з єврейським святом Суккот та вихідними, що слідують за ним.

Через Рамадан березнева зустріч в 2023 році відбудеться на тиждень раніше наміченого терміну. Три червневих зустрічі в зазначені роки пройдуть на тиждень раніше розкладу через святкування Midsummer – свята, яке відзначається в Швеції та сусідніх до неї країнах.

DomainIncite.com
Компанії Amazon не вдалося домогтися компромісу на зустрічі в Абу-Дабі
Компанія Amazon піддалася масованій "атаці" з боку південноамериканських урядів щодо своєї заявки на новий загальний домен верхнього рівня .AMAZON.

Перуанські чиновники в недвозначних виразах відповіли на нещодавню пропозицію "миру" з боку компанії Amazon, заявивши технологічному гіганту, що слово "Amazon" не є її власністю, і вони вимагають "вибачень за поведінку компанії в ході недавніх судових розглядів".

"Ми можемо дати вам дозвіл використовувати певне слово, а не навпаки", - сказали вони. "Ми є господарями амазонського регіону".

Ці слова прозвучали з вуст представника Перу в Урядовому консультативному комітеті під час виступу на зустрічі ICANN 60 в Абу-Дабі.

Представник Перу заявив, що слово Amazon в більшій мірі належить народу регіону, який охоплює вісім південноамериканських країн, ніж американської компанії, незважаючи на те, що жодна з цих країн не використовує англійську мову для визначення регіону.

Представник України Олександр Царук нагадав присутнім, що вперше слово Amazon зустрічається у Геродота, і означає жінку-воїна, яка проживала, імовірно, на території сучасної України.

Зі свого боку, компанія Amazon виступила з пропозицією знайти "сильний, узгоджений компроміс, який би відповідав інтересам урядів".

Цей компроміс, на думку компанії, передбачає відмову GAC від своїх заперечень щодо заявки технологічного гіганта на домен .AMAZON в обмін на певні гарантії, включаючи резервування географічно і культурно значущих для південноамериканських країн слів на другому рівні. Наприклад, доменне ім'я rainforest.amazon не зможе бути ніким зареєстровано. Зацікавлені уряди повинні скласти перелік таких термінів до того, як домен .AMAZON буде делегований.

Компанія також пообіцяла не заперечувати і активно підтримувати будь-які майбутні заявки на домени .AMAZONAS або інші варіанти на місцевих мовах з боку населення регіону.0,190991 sec