.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.138.35
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

12.10.2017 Дайджест доменних подій

/ У випуску: Марія не завадить зустрічі ICANN; доменний портфель Donuts виріс на третину; боротьба з підробленими ліками; нові вибори ICANN; претенденти на австралійський домен...

DomainPulse.com
Ураган Марія не завадить зустрічі ICANN в Пуерто-Ріко
Наслідки урагану Марія не стануть перешкодою для проведення зустрічі ICANN в Пуерто-Ріко у березні 2018 року. Про це написав у своєму блозі Нік Томассо (Nick Tomasso), віце-президент ICANN з глобальних зв'язків і керуючий директор в регіоні Близький Схід і Африка.

За його словами, "ICANN сподівається, що до того часу відновлення острова після урагану дасть нам можливість провести зустріч. Крім того, проведення заходу дозволить продемонструвати економічну підтримку цієї території США, що зазнала руйнівного удару стихії".

У той же час віце-президент додав, "якщо буде встановлено, що відновлення не досягне ступеню, необхідного для проведення зустрічі в Сан-Хуані, ми будемо шукати альтернативне місце. Однак на даному етапі нам би не хотілося цього".

DomainPulse.com
У нових доменах Donuts - 3 млн імен
Кількість імен в нових доменах під управлінням компанії Donuts з початку року зросла на третину (34%) і досягла 3 млн. Це трохи менше 1% від загальної кількості доменних імен в усіх доменах, що існують на даний час.

Середній показник продовження реєстрацій в доменах компанії склав 71%, і знаходиться на рівні середніх показників в старих доменах. Так, за даними Verisign, відсоток продовження реєстрацій в доменах .COM і .NET в першому кварталі 2017 року склав 72,5%.

Щодня, відповідно до даних ресурсу nTLDstats, компанія реєструє від 500 до 3 тис. імен. Її найбільшим доменом є .LIFE з 149,2 тис, за яким слідують .LTD (147,3 тис.) і .TODAY (88,2 тис.).

DomainPulse.com
Інтерпол: 400 арештів торговців підробленими ліками по всьому світу
В ході операції Pangea X, націленої на боротьбу з незаконним продажем ліків і медичних пристроїв в Інтернеті, правоохоронці здійснили близько 400 арештів по всьому світу і вилучили потенційно небезпечні ліки на суму понад $51 млн.

В цілому в операції брали участь 197 поліцейських і митних органів та органів регулювання охорони здоров'я з 123 країн. В її ході було зупинено роботу 3584 веб-сайтів. У той час, як загальна кількість вилучених доменних імен не повідомляється, FDA (Управління з контролю за продуктами і ліками США), що також брала участь в операції, заявило про вилучення 100 доменних імен, включаючи buyhydrocodoneonline.com, canadian-pharmacy24x7.com і buyklonopin. com

Операція Pangea проводиться вже десятий рік, починаючи з 2008 року, коли в ній взяли участь правоохоронці з восьми країн.

Основною тенденцією, виявленою протягом десятиліття проведення операцій Pangea, є постійне зростання числа нелегальних інтернет-аптек, які використовують зростаючий споживчий попит у всьому світі для реклами і продажу незаконних або підроблених ліків.

Крім боротьби зі злочинцями, що займаються продажем незаконних і підроблених ліків, операція Pangea X також мала на меті підвищення обізнаності громадськості про потенційні небезпеки, пов'язані з купівлею фармацевтичних препаратів в Інтернеті.

DomainIncite.com
Сезон виборів в ICANN
Два важливих голосування повинні пройти в співтоваристві ICANN найближчим часом - Рада GNSO повинна отримати нового голову, а ccNSO повинна обрати нового представника в раду директорів ICANN.

Повноваження Майка Сільбера (Mike Silber), що займає пост представника ccNSO в ICANN, закінчуються через рік. Зараз у списку претендентів, який буде відкритий ще протягом тижня, два кандидати: Найджел Робертс (Nigel Roberts) і П'єр Оудраого (Pierre Ouedraogo).

Робертс, кандидатуру якого запропонувала Пуерто-Ріко, управляє доменами Британських Нормандських островів. Оудраого з Буркіна-Фасо є директором франкомовного інституту інформації та нових технологій. Він був номінований Кенією.

У той же час, на місце голови GNSO є тільки один кандидат. Ним є Хізер Форрест (Heather Forrest), юрист з інтелектуальної власності, консультант в області нових доменів і професор тасманійського університету. Через місяць він змінить віце-президента з економічної політики в компанії GoDaddy Джеймса Бледеля (James Bladel), що займає цю посаду на теперішній час.

Форреста, який до тепер є заступником голови GNSO, запропонувала палата Non-Contracted Parties House. Інша частина ради - Contracted Parties House (в яку входять реєстри і реєстратори), погодилася з кандидатурою Форреста і вирішила не висувати свого кандидата, тому голосування 1 листопада буде формальним.

DomainIncite.com
За контракт на управління доменом .AU борються дев'ять реєстрів
Дев'ять компаній, що займаються доменними іменами, борються за право керувати доменом Австралії .AU. Про це повідомив реєстр домену auDA, представляючи план останнього етапу свого проекту "реформування реєстру".

Рішення про те, яка з компаній стане переможцем конкурсу, буде прийнято через місяць, хоча процес може затягнутися ще на тиждень через те, що учасники вимагають більше часу для представлення своїх заявок на тендер.

Одним з учасників конкурсу очікувано є компанія Neustar, яка управляла доменом до поточного моменту останні 15 років.

Сьогодні австралійський домен .AU налічує близько 3,1 млн імен, а плата, що стягується оператором реєстру становить приблизно $5 на рік за кожне ім'я.0,188331 sec