.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.138.35
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

21.09.2017 Дайджест доменних подій

/ У випуску: зростання доменного простору сповільнюється; чотири з десяти нових доменів показали зниження об’ємів; ще один мільйон імен у домені .COM; домен Мальти "розпечатав" другий рівень; домени на вторинному ринку подешевшали...

DomainPulse.com
Зростання глобального доменного простору в другому кварталі виявилося незначним
За підсумками другого кварталу світовий ринок доменних імен виріс по відношенню до аналогічного періоду 2016 року на 2,1%, до 331,9 млн реєстрацій, -інформує Verisign в доповіді Domain Name Industry Brief. У порівнянні з першим кварталом зростання склало 0,4%.

У доменах .COM і .NET в цілому було зареєстровано приблизно 144,3 млн імен (129,2 і 15,1 млн реєстрацій відповідно), що на 0,8% більше, ніж роком раніше.

Загальна кількість реєстрацій в географічних доменах склала приблизно 144,2 млн, збільшившись на 2,6%. Велику частину цього зростання забезпечив домен Токелау (.TK), реєстрація імен в якому залишається безкоштовною. З цієї кількості 64,88% реєстрацій припадає на 10 найбільших географічних доменів.

Кількість реєстрацій в нових загальних доменах верхнього рівня склала 24,3 млн або 7,3% від загального обсягу доменного ринку

DomainIncite.com
Майже 40% нових доменів демонструють тенденцію до зниження
З 435 існуючих нових доменів верхнього рівня 172 демонструють зниження, свідчить аналіз ресурсу DomainIncite.com. Найнижчі показники за цей період у реєстрів доменів, орієнтованих на китайський ринок.

Домени .WANG, .RED, .REN, .SCIENCE і .PARTY втратили понад сто тисяч імен кожен. Ще в 27 доменах зниження перевищило 10 тис. імен. Найбільш сильне падіння у реєстрів Famous Four Media, Uniregistry and Afilias.

Якщо у FFM причиною падіння числа реєстрацій є низький відсоток продовження акційних імен, які продавались менш ніж за $0,50, то для Afilias - це закінчення терміну реєстрації тисяч імен, зарезервованих реєстром.

Аналіз проводився до того, як в домені .XYZ почалося продовження імен, зареєстрованих в ході різних акцій, яке вже скоротило його обсяги на кілька мільйонів імен.

TheDomains.com
Число імен в домені .COM встановило новий рекорд
Кількість доменних імен в базі домену .COM вперше перевищила 130 млн, повідомляє реєстр домену - компанія Verisign.

Фактична кількість імен в Domain Name Base домену .COM на сьогодні становить близько 130,3 млн. Попередня "мільйонна" відмітка (129 млн реєстрацій) була пройдена доменом наприкінці червня поточного року.

DomainPulse.com
У мальтійському домені буде відкрита реєстрація імен другого рівня
Реєстр географічного домену Мальти .MT - NIC (Malta) - повідомив про те, що з 1 грудня поточного року в домені буде відкрита реєстрація доменних імен другого рівня. Раніше реєстрантам доменних імен в цьому домені були доступні лише імена третього рівня - .com.mt, .org.mt, .net.mt, .edu.mt і .gov.mt.

Власники існуючих доменних імен третього рівня в домені .MT отримають пріоритетне право безкоштовної реєстрації відповідних імен другого рівня. Скористатися ним вони зможуть до листопада 2020 року.

DomainIncite.com
Середня ціна доменів "з молотка" знижується
Середня вартість доменного імені на аукціоні компанії Uniregistry склала 8 тис. доларів, тоді як в минулому році цей показник становив 9,11 тис.доларів.

Всього з початку року на аукціоні Uniregistry Market, було продано 3,617 тис. імен на загальну суму 29 млн доларів.

Компанія відзначає, що раніше вартість імен неухильно росла.0,188922 sec