.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.138.35
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

25.08.2017 Дайджест доменних подій

/ У випуску: дві тактики використання доменів зловмисниками; європейці дорожать своїми доменами; реєстратори залишили неонацистський сайт без домену; GoDaddy знову вийшла в прибуток; домени Uniregistry продовжують втрачати підтримку реєстраторів...

OnlineDomain.com
У традиційних доменах зловмисники використовують зламані імена. ICANN проаналізувала протиправне використання доменів
У традиційних доменах зловмисники воліють використовувати зламані імена, тоді як в нових доменах - реєструють нові для використання в протиправних цілях.

Це пояснюється тим, що реєстрація імен в більшості нових доменів істотно дешевша, - йдеться в дослідженні, проведеному фахівцями SIDN - реєстру домену Нідерландів - спільно з співробітниками Делфтського технологічного університету (Нідерланди).

Як свідчать дані звіту, загальне число доменних імен, які використовуються для протиправної діяльності (поширення спаму, шкідливого ПО, фішингових атак і т.п.), на протязі всього періоду дослідження залишалося порівняно стабільним.

При цьому дослідники відзначають, що обмеження, що діють в ряді доменів, є фактором стримування зростання зловмисної активності.

Крім того, аналіз не виявив кореляції між шкідливою активністю доменів і приховуванням даних їх реєстрантів засобами захисту конфіденційності Whois. Іншими словами, те, що реєстрант вважає за краще приховувати свої дані в Whois не є ознакою того, що доменне ім'я зареєстровано ним зі злим умислом.

OnlineDomain.com
Рівень продовження імен в географічних доменах Європи склав 83%
Загальний обсяг доменного ринку станом на кінець другого кварталу поточного року склав 312 млн імен, збільшившись в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року на 1,9%.

Такі дані наводяться в звіті Асоціації реєстрів доменів європейських країн CENTR "DomainWire Global TLD Stat Report".

У Європі майже 58% всіх реєстрацій доменних імен припадають на географічні домени країн. Ще 39,5% складають реєстрації в "традиційних" загальних доменах верхнього рівня, і лише 2,7% - в нових доменах. Середній рівень продовження реєстрацій в європейських доменах, згідно зі звітом, склав 83%.

OnlineDomain.com
GoDaddy і Google відмовили в підтримці доменного імені неонацистського сайту
Неонацистський веб-сайт The Daily Stormer залишився без доменного імені після того, як на ньому була опублікована стаття з нападками на Хізер Хейєр (Heather Heyer), активістку по боротьбі з расизмом, яка загинула в ході зіткнень в Шарлоттсвіллі, штат Вірджинія.

Спершу реєстратор GoDaddy повідомила адміністрацію сайту в необхідності знайти іншого провайдера реєстраційних послуг через порушення ресурсом умов використання доменного імені. Перенесення домену на сервіс Google Domains не виправив ситуацію, а навпаки, загострив проблему. У Google вирішили, що контент на сайті "не відповідає її правилам, які забороняють розповсюдження контенту, який закликає до насильства", а доменне ім'я опинилося в статусі "clientTransferProhibited". По суті, The Daily Stormer позбувся, принаймні тимчасово, свого доменного імені.

Неонацистський сайт "пішов" у даркнет, ставши недоступним для більшості користувачів і не індексується пошуковими системами, - повідомляє The Guardian.

DomainIncite.com
Доменний бізнес GoDaddy в другому кварталі показав приріст на 15%
У другому кварталі виручка компанії GoDaddy від продажу доменних імен зросла майже на 15%, повідомила компанія в фінансовому звіті за минулий квартал.

Доменний бізнес, який становить майже половину (47%) від загальної виручки компанії, приніс GoDaddy $263,3 млн, що на 14,6% більше у порівнянні з тим же кварталом минулого року. Загальна ж виручка компанії за квартал виросла на 22,3% і склала $557,8 млн.

Зростання виручки могло бути і вищим, якби не валютні коливання, адже близько третини бізнесу GoDaddy в даний час зосереджено за межами США. Крім того, високим результатам сприяла угода з придбання Host Europe Group, яка була закрита на початку минулого кварталу.

Чистий прибуток за цей період склав $18,1 млн, у порівнянні зі збитками в розмірі $11,1 млн роком раніше.

Також GoDaddy повідомила, що на кінець кварталу число її клієнтів сягнуло 17 млн, що на 2,6 млн осіб більше в порівнянні з минулим роком (включаючи 1,6 млн клієнтів, залучених за рахунок придбання HEG).

OnlineDomain.com
Namecheap припинить продаж деяких доменів Uniregistry і XYZ
Компанія Namecheap оголосила про те, що з 7 вересня 2017 року вона припиняє продаж доменних імен в декількох доменах, що належать Uniregistry і XYZ (в тому числі .RICH і .LUXURY). Причиною є істотне підвищення цін реєстрації, анонсоване реєстром.

Namecheap також має намір припинити роботу з доменами, які мають "надзвичайно високу" вартість реєстрації та продовження, такі як .AUTO, .CAR і .CARS, якими спільно керують реєстри Uniregistry і XYZ.

Ще в жовтні 2016 року Namecheap припинила підтримку доменних імен .XYZ, що було продиктовано негативною репутацією .XYZ в індустрії доменних імен.

В травні 2017 року компанія Tucows вирішила відмовитися від дев'яти доменів Uniregistry - .AUDIO, .JUEGOS, .DIET, .HIPHOP, .FLOWERS, .GUITARS, .HOSTING, .PROPERTY, .BLACKFRIDAY. Namecheap пішла ще далі, додавши у "чорний список" до цих дев'яти доменів .TATTOO і .CHRISTMAS.

На відміну від Tucows, Namecheap вирішила залишити своїм клієнтам можливість продовження існуючих доменних імен в цих доменах.0,203052 sec