.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.138.35
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

10.08.2017 Дайджест доменних подій

/ У випуску: ICANN призначила головного з захисту даних; кріптовалютна лихоманка дісталася до доменного ринку; щедрий подарунок у вигляді домену; правозахисники стурбовані дотриманням громадянських прав реєстрами нових доменів; друга спроба домену .STORAGE...

DomainIncite.com
В ICANN з'явився перший відповідальний за захист даних
Заступник генерального адвоката ICANN Ден Хеллоран (Dan Halloran) став першим директором із захисту даних організації - Chief data protection officer або CDPO.

Нова посада знаходиться у веденні генерального адвоката ICANN Джона Джеффрі (John Jeffrey).

Захист персональних даних на даний час є найгарячішою темою в співтоваристві ICANN, особливо при узгодження політики ICANN з європейським законодавством у цій сфері.

Нові обов'язки Хеллорана включають захист особистих даних, які обробляються всередині ICANN. Йому також буде доручено контролювати процеси і інструменти захисту конфіденційності при обробці даних в організації і проведення періодичних ревізій.

TheDomains.com
Доменне ім'я Ethereum.com виставлено на продаж за $10 мільйонів
Доменне ім'я Ethereum.com, співзвучне назві віртуальної валюти Ethereum, виставлено на продаж, про що свідчить запис на веб-сторінці домену. Сума, в яку оцінив ім'я його власник, вражає - $10 млн. Можливо, це пов'язано з "кріптовалютним" бумом, який продовжує вирувати на ринку з початку року.

Посередником в угоді виступає компанія Evergreen.

Спочатку ім'я Ethereum.com було зареєстровано в 2003 році, задовго до появи відповідної назви, що відноситься до технології блокчейну. З тих пір воно тричі видалялося через непродовження реєстрації і знову реєструвалося. Виставлений на продаж домен був зареєстрований в 2011 році.

DomainIncite.com
Домен Gay.com подарували гей-блогу
Доменне ім'я gay.com, яке оцінюється в $6,9 млн, було безкоштовно передано групі із захисту прав гомосексуалістів. Новим власником домену став ЛГБТ-центр Лос-Анджелесу, який планує розмістити на ньому нещодавно запущений блог VanguardNow.org. Центр позиціонує себе як найбільший в світі сервіс для лесбіянок, геїв, бісексуалів і транссексуалів.

Щедрим дарувальником виступила компанія VS Media, яка придбала домен в минулому році і використовувала його для сайту знайомств. Місячна аудиторія Gay.com становила близько 200 тис. відвідувачів. ЛГБТ-центр Лос-Анджелесу став переможцем конкурсу, проведеного VS Media, в якому взяло участь п'ять ЛГБТ-організацій, які подали заявки на володіння доменом.

OnlineDomain.com
Electronic Frontier Foundation радить бути обережними з новими доменами
У нових доменах верхнього рівня у сумлінних реєстрантів мало можливостей відстояти свої громадянські права, вважає правозахисна організація Electronic Frontier Foundation.

Це пояснюється тим, що в них прийнята процедура розв'язання доменних спорів Uniform Rapid Suspension (URS) - на відміну від "традиційних" доменів, де діє Єдина політика розв'язання доменних спорів UDRP. Процедура URS дозволяє власникам товарних знаків блокувати доменні імена, підозрювані в порушенні їх прав, швидше і простіше, ніж UDRP. Але дії правовласників можуть порушити права добросовісних реєстрантів, причому, у останніх немає можливості відстояти свою позицію.

Особливе невдоволення експертів EFF викликали реєстратури Donuts і Radix. У них, крім URS, діють механізми, що надають кіно і музичній індустрії ширші можливості у боротьбі з піратством. За словами авторів звіту, це перетворює названі індустрії в "приватну поліцію" доменного простору, причому неупередженність цієї "поліції" може викликати сумніви.

DomainIncite.com
Домен .STORAGE знову проведе період пріоритетної реєстрації
Перезапуск домену .STORAGE почнеться з періоду "Trademark Landrush Period", який розпочнеться 7 листопада і триватиме три тижні. У цей період пріоритет при реєстрації отримають власники торгових марок. Особи, у яких торгової марки немає, також зможуть отримати домен, але за підвищеною ціною в $1,5 тис. замість стандартних $699 на рік.

Перезапуск .STORAGE викликаний зміною реєстру. У травні поточного року домен придбала компанія XYZ.com. Новий власник вирішив скасувати діючі обмеження, відповідно до яких отримати ім'я .STORAGE зараз можуть лише компанії, що пропонують послуги зі зберігання даних. Зараз в домені делеговано 800 імен.0,190222 sec