.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.138.35
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

13.07.2017 Дайджест доменних подій

/ У випуску: ICANN змінює політику регіональних представництв; Індія подвоїть число своїх ccTLD; ціну продовження доменів .BLOG "заморожено" на рівні моменту реєстрації; число реєстраторів може скоротитися майже на третину; арбітраж визнав перемогу актора над кіберсквоттерами...

DomainIncite.com
ICANN відмовляється від концепції "регіональних хабів"
ICANN замість трьох "хабів" в Лос-Анджелесі, Стамбулі та Сінгапурі створить п'ять регіональних офісів. Три з них будуть створені на базі колишніх "хабів". Крім цього до них додадуться нові офіси в Брюсселі (Бельгія), і в Монтевідео (Уругвай).

Офіс корпорації в Лос-Анджелесі очолить гендиректор ICANN Горан Марбі (Goran Marby). Керівник стамбульського "хабу" старший віце-президент Девід Олів (David Olive) продовжить виконувати обов'язки віце-президента в офісі корпорації в Вашингтоні, а керівником стамбульського офісу стане віце-президент корпорації Нік Томассо (Nick Tomasso).

DomainIncite.com
16 індійських доменів
В кінці червня рада директорів ICANN схвалила делегування ще восьми доменів вищого рівня для Індії. Всі нові домени являють собою слово "Індія" на різних мовах, поширених в країні - каннада, малаялам, бенгалі, одія, арабська, непальська, хінді та синдхи.

Таким чином, загальна кількість індійських доменів досягне 16. В даний час вже діють вісім індійських доменів верхнього рівня - основний .IN і сім інтернаціоналізованих.

Населення Індії активно використовує 122 мови, причому на 30 з них говорить більше мільйона чоловік.

DomainPulse.com
Домен .BLOG обіцяє не піднімати вартість продовження
Оператор реєстру нового домену верхнього рівня .BLOG, компанія Knock Knock Whois There пообіцяла не змінювати вартість продовження для вже зареєстрованих доменних імен.

На думку компанії, це дає кінцевим користувачам відчуття безпеки і передбачуваності.

DomainIncite.com
У найближчий рік припинять роботу близько 750 реєстраторів - прогноз ICANN
Близько 750 акредитованих реєстраторів закриється в найближчий рік, через надмірну насиченість доменного ринку. Такий прогноз озвучив віце-президент ICANN Сайрус Намазі (Cyrus Namazi), представляючи бюджет ICANN на 2018 рік на відкритій зустрічі організації в Південній Африці.

За його словами, ICANN завершила 2017-й фінансовий рік з 2989 акредитованими реєстраторами, але очікує щокварталу "втрачати" близько 250 з них, починаючи з жовтня цього року по липень наступного. Він також зазначив, що більшість з майже 3000 реєстраторів належать приблизно 400 більш великим компаніям-реєстраторам.

Крім того, приблизно дві третини реєстраторів акредитовані під егідою усього трьох компаній - Web.com (Namejet і SnapNames), Pheenix і TurnCommerce (DropCatch.com).

Намазі заявив, що прогноз ICANN грунтується на тому, що зараз на доменному ринку недостатньо "хорошого товару", щоб виправдати таку велику кількість акредитацій, якими володіють ці три компанії.

Сьогодні акредитація реєстратора коштує $4 тис. на рік, без врахування комісійних зборів ICANN і комісій за транзакції.

DomainNameWire.com
Девід Духовни повернув собі доменне ім'я
Національний арбітражний форум (National Arbitration Forum) задовольнив скаргу відомого актора, зірки серіалів "Секретні матеріали" і Californication, володаря "Золотого глобуса" Девіда Духовни (David Duchovny) на реєстрантів доменного імені DavidDuchovny.com.

Реєстрація визнана фактом кіберсквоттинга, і домен переданий під управління актора. Реєстрантом домену була канадська компанія Alberta Hot Rods, яка, швидше за все, "спеціалізується" на кіберсквотингу. Раніше вона вже була учасником аналогічних процесів з боку таких голлівудських зірок як Хеллі Беррі, Кемерон Діас, Памела Андерсон, Кевін Спейсі та Том Круз і програла їх.

Представники Alberta Hot Rods просто ніяк не відреагували на претензії з боку Девіда Духовни і не надали жодних документів до Національного арбітражного форуму. Тому, якщо щось і може дивувати у всій цій історії, то виключно той факт, що домен був зареєстрований ще в 1996 році. Складно зрозуміти, що змусило Девіда Духовни чекати більше 20 років, перш ніж пред'явити претензії.0,188667 sec