.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.138.35
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

06.07.2017 Дайджест доменних подій

/ У випусуку: домен .COM зростає, але повільніше; Verisign продовжить керувати реєстром .NET ще шість років; ICANN назвала місця проведення майбутніх зустрічей; минулий рік пройшов під знаком фішингу; Єврокомісія наклала на Google рекордний штраф...

TheDomains.com
Число реєстрацій в домені .COM вперше перевищила 129 мільйонів: Verisign
Кількість доменних імен в .COM вперше перевищила 129 млн, - інформує реєстр домену компанія Verisign.

Попередня "кругла" відмітка в 128 млн була досягнута доменом у вересні 2016 року. Таким чином, на реєстрацію мільйона нових імен домену знадобилось понад півроку, що свідчить про зниження темпів його зростання. Для порівняння, відмітка в 127 млн імен була пройдена в травні 2016 року (черговий мільйон реєстрацій зайняв близько чотирьох місяців), а 126 млн - в березні того ж року (близько двох місяців).

DomainPulse.com
ICANN і Verisign продовжили угоду по домену .NET до 2023 року
З 1 липня набула чинності нова угода, за якою Verisign здійснюватиме управління реєстром домену .NET протягом 6 років до 30 червня 2023 року. Передбачається, що в 2023 році угоду буде знову продовжено "до тих пір, поки будуть виконуватися визначені ним вимоги".

Нова угода не містить будь-яких змін матеріальних умов, передбачених попередньою угодою про реєстр .NET від 2011 року. Таким чином, за Verisign залишилося право збільшувати ціну реєстрації доменного імені .NET до 10% в кожному календарному році протягом терміну дії Угоди з вимогою повідомлення про підвищення за 6 місяців. Якщо компанія скористається цим правом в повній мірі, тоді в 2023 році реєстраторам доведеться платити Verisign за кожне ім'я .NET по $15,28.

Число реєстрацій в домені .NET в останні 4,5 року коливається біля позначки в 15 млн імен.

ICANN
ICANN назвала міста проведення зустрічей в 2019 році
Інтернет-корпорація з присвоєння імен і номерів (ICANN) оголосила про те, що для проведення відкритих зустрічей ICANN 64 і 66 обрані міста Кобе в Японії і Монреаль в Канаді.

Кобе стане майданчиком для проведення 64-ї відкритої зустрічі ICANN в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, яка запланована на 9-14 березня 2019 року. Організатором заходу виступить Мережевий інформаційний центр Японії.

У Монреалі 2-8 листопада 2019 року відбудеться 66-а відкрита конференція ICANN в Північно-Американському регіоні. Її організатором є Montréal Cyberjustice Laboratory (Монреальський науково-дослідний інститут законності в цифровому просторі).

Щорічно ICANN проводить три відкриті зустрічі в різних регіонах світу, через які корпорація реалізує ключовий принцип моделі взаємодії зацікавлених сторін (мультистейкхолдеризм). В їх рамках учасники спільно розробляють політику діяльності інтернет-спільноти, обмінюються досвідом і укладають угоди. Зустрічі також є майданчиком для роз'яснювальної та інформаційної діяльності, місцем спілкування і взаємодії членів спільноти між собою і з керівництвом ICANN. В ході цих конференцій, як правило, проводиться понад 400 різних засідань. Передбачено як особиста, так і віддалена участь в конференції. Реєстрація на участь у конференції безкоштовна і відкрита для всіх бажаючих.

DomainPulse.com
2016 рік став найгіршим з точки зору фішингової активності: доповідь APWG
Загальна кількість фішингових атак в 2016 році зросла на 65% і досягла 1,2 млн, - інформує APWG в підготовленій доповіді.

До фішингу мали відношення 195 475 унікальних доменних імен. Це найвищий показник, зафіксований APWG з 2007 року (початку публікації звітів).

При цьому, для здійснення атак зловмисниками було спеціально зареєстровано 95 424 доменних імен. Це рекордно високий показник, майже в три рази більший, ніж у 2015 році. Трохи більше половини цих реєстрацій були здійснені китайськими фішерами. Решту 100 051 доменів майже всі було зламано або скомпрометовано з використанням вразливостей веб-хостингу. Це означає, що майже половина всіх доменів, на яких розміщувалися фішингові сайти, були зареєстровані зі злочинними намірами.

Сімдесят п'ять відсотків реєстрацій шкідливих доменів були здійснені в чотирьох загальних доменах верхнього рівня: .COM (58% всіх шкідливих доменів), .CC (14%), .PW (3%) і .TK (3%). Ще на дев'ять доменів доводиться 15% реєстрацій доменних імен для фішингових атак (.INFO, .NET, .GA, .TOP, .CF, .ML, .CN, .GQ і .VE). 186 доменних імен, зареєстрованих фішерами, були в інтернаціоналізованих доменах (IDN).

Фішинг торкнувся 454 домену верхнього рівня (TLD), з них 228 були New gTLD, запущеними з 2013 року.

BBC
На компанію Google наклали величезний штраф на суму 2,1 мільярди євро
Європейська Комісія оголосила про накладення рекордного штрафу в розмірі 2,1 мільярди євро ($2,7 млрд) на компанію Google. Єврокомісія вирішила, що Google зловживала своїм монопольним становищем, просуваючи власний сервіс порівняння цін Google Shopping.

Причиною послужили зловживання інтернет-компанією своїм домінуючим становищем на ринку пошукових систем. За словами єврокомісара з питань конкуренції Маргарет Вестагер (Margrethe Vestager), Google на перших позиціях результатів пошуку розміщувала дані свого сервісу порівняння цін Google Shopping, а відповідні посилання на сервіси конкурентів відображала нижче.

Єврокомісія вимагає, щоб Google протягом 90 днів поклала край такій практиці. В іншому випадку, розмір штрафу зросте до 5% виручки материнської компанії Alphabet Inc, яка в 2016 році склала більше 80 млрд євро. Максимальний розмір штрафу, який могла накласти ЄК - 10% від річної виручки.

До цього рекордним покаранням, накладеним Єврокомісією за порушення конкуренції, була сума в 1,06 млрд євро, на яку була оштрафована корпорація Intel в 2009 році.

У компанії Google уже зявили про свій намір шукати можливості для оскарження рішення.0,184054 sec