.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.138.35
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

29.06.2017 Дайджест доменних подій

/ У випуску: доменний ринок продовжує консолідуватися; GoDaddy підвищує безпеку своїх клієнтів - за гроші; аудит ICANN не знайшов жодного "відмінника" серед реєстраторів; на доменному ринку більше не буде "черевиків"...

DomainPulse.com
Donuts і Rightside вирішили об'єднатися
Дві компанії з числа великих операторів ринку нових доменів, Donuts і Rightside, вирішили об'єднатися. Donuts придбає акції Rightside за ціною $10,60 за акцію на загальну суму близько $213 млн.

Роком раніше, в червні 2016 року, Rightside відхилила таку пропозицію Donuts, тоді Rightside була оцінена в $70 млн.

Donuts є реєстром для 197 нових доменів верхнього рівня, в яких делеговано 2,209 млн імен. Rightide управляє 40 новими загальними доменами верхнього рівня з 642 тис. Імен.

DomainIncite.com
GoDaddy запускає новий сервіс безпеки
Реєстратор доменних імен GoDaddy запропонувала послугу Website Security вартістю $6,99 на місяць або $83,88 на рік. Послуга полягає в моніторингу сайтів на наявність шкідливого ПЗ і його видалення при виявленні. Сервіс також постійно стежить за тим, чи не потрапив сайт в основні чорні списки - Google, Norton або McAfee - щоб веб-сайт не був заблокованим.

Дорожчий пакет (за $299,99 на рік) окрім вищезгаданого пропонує захист від DDoS-атак, фаєрвол і інтеграцію з платформою доставки контенту для підвищення продуктивності сайту. Також цей пакет включає наявність сертифікату SSL.

DomainIncite.com
Жоден реєстратор не пройшов аудит ICANN
Жоден з 55 реєстраторів, включаючи найбільших, не змогли пройти первинну перевірку ICANN в останньому раунді вибіркового аудиту відповідності вимогам корпорації. Серед компаній, в яких проводився аудит, такі відомі імена, як Tucows, Register.com, 1&1, Google і Xin Net.

ICANN повідомила, що у 86% реєстраторів було виявлено три і більше "недоліків", що не відповідають умовам Угоди про акредитацію реєстраторів 2013 року (2013 Registrar Accreditation Agreement - RAA).

Найбільш частою проблемою (відзначена у 75% компаній, в яких проводився аудит) називається дотримання розділів 3.7.7.1 - 3.7.7.12 RAA, в яких йдеться про вимоги, які реєстратори повинні внести в свої реєстраційної форми та як вони повинні перевіряти контактні дані своїх клієнтів.

Крім того, більше половини реєстраторів не виконали свої зобов'язання по реагуванню на повідомлення про зловживання, для прийому яких вони зобов'язані, серед іншого, мати контактний телефон, доступний в режимі 24/7.

Проте, жоден з недоліків, виявлених перевіркою, не був достатньо серйозним для припинення ICANN контракту з будь-яким реєстратором.

Подібний результат не є безпрецедентним - попередній раунд аудиту, який проходив з травня по жовтень 2016 року, також не виявив жодного реєстратора, що повністю відповідає вимогам RAA.

DomainIncite.com
"самоліквідувалася" ще один новий домен - .BOOTS
Новий загальний домен верхнього рівня, що відноситься до категорії брендових, .BOOTS припинить існування. Реєстр домену, британська аптечна мережа Boots зі 168-річною історією у квітні цього року повідомила ICANN, що вона в односторонньому порядку припиняє дію Угоди про реєстр для .BOOTS, - повідомила ICANN.

Крім того, що слово "Boots" є всесвітньо відомої британською торговельною маркою, воно ще й є загальновживаним словом, що позначає "взуття". Як у випадку і з іншими 22 доменами-брендами, які "самоліквідувалися", .BOOTS не використовувався, а його файл зони містив лише обов'язкове доменне ім'я nic.boots.0,186781 sec