.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.138.35
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

15.06.2017 Дайджест доменних подій

/ У випуску: в домені .AFRICA завершився санрайз-період; реєстр канадського домену пропонує свій DNS-файрволл; затверджено ще одного європейського депозитарія реєстраційних даних; хаби для віддаленої участі у зустрічах ICANN залишилися без підтримки організації; домен .VIP прагне до рекорду з продовження реєстрації імен...

TheDomains.com
Санрайз-період приніс домену .AFRICA майже тисячу реєстрацій
Власники торгових марок зареєстрували 930 доменних імен в домені .AFRICA, скориставшись періодом пріоритетної реєстрації (санрайз-період). Вартість реєстрації в цей період склала близько $200.

Наступна фаза - ландраш-період - це програма раннього доступу (Early Access Program - EAP), яка розбита на п'ять етапів. Від етапу до етапу преміальна ціна реєстрації доменних імен в домені .AFRICA буде поступово знижуватися з $5,999 тис. До $200. Завершиться ландраш-період 31 липня.

Старт відкритої реєстрації в домені .AFRICA заплановано на 1 серпня. Попередньо роздрібна ціна реєстрації "не-преміум" доменних імен складе близько $28 на рік.

DomainIncite.com
У Канаді з'явився свій DNS-фаєрволл
Реєстр домену .CA компанія CIRA спільно з Nominum запропонували канадським компаніям послугу по блокуванню шкідливого контенту D-Zone DNS Firewall.

Послуга являє собою рекурсивний DNS сервер, який блокує доступ до списку доменів, підозрюваних в розповсюдженні шкідливих програм і фішинзі.

Сервіс використовує технологію Nominum, але працює через канадські точки обміну трафіком і розрахований виключно на канадських клієнтів.

DomainIncite.com
Компанія DENIC затверджена в ролі оператора реєстраційних даних
Реєстр домену .DE кооператив DENIC тепер буде пропонувати послуги по депонуванню даних для реєстрів загальних доменів верхнього рівня (registry escrow). Відповідну акредитацію в ICANN компанія отримала на минулому тижні.

Відповідно до вимог ICANN, усі реєстри загальних доменів верхнього рівня і реєстратори зобов'язані передавати реєстраційні дані на зберігання так званим агентам депонування. Цю вимогу впроваджено корпорацією ICANN на випадок виходу реєстрів і реєстраторів з бізнесу, їх банкрутства, технічних збоїв, наслідком яких може бути втрата реєстраційних даних.

На поточний момент ICANN затвердила в цій ролі дев'ять компаній. Окрім DENIC, в цьому списку присутні ще дві європейські компанії.

DomainIncite.com
ICANN відмовляється від підтримки хабів для віддаленої участі в її зустрічах
ICANN вирішила відмовитися від фінансування хабів, які використовуються для віддаленої участі в регулярних відкритих зустрічах корпорації, які проводяться три рази на рік. Корпорація заявила, що хаби не використовувалися в повній мірі і, в той же час, часто не могли впоратися з технічними проблемами.

Вперше подібний досвід був проведений в 2010 році під час зустрічі в Найробі, оскільки частина європейських і північноамериканських учасників утрималися від особистої присутності на форумі через загрозу тероризму. Ця ідея отримала офіційну фінансову підтримку ICANN всього пару років тому. З тих пір тільки на двох зустрічах хаби віддаленої участі не були розгорнуті - на політичному форумі в Гельсінкі в минулому році і на зустрічі в Хайдарабаді - через пожежу на кораблі, що знищив обладнання ICANN.

У січні цього року ICANN заявила, що буде фінансувати тільки ті хаби, які забезпечать дистанційну участь, принаймні, 25 учасників. Одночасно в корпорації висунули і технічні вимоги до хабів.

Таким чином, зустріч в Копенгагені стане останньою, віддалена участь в якій буде профінансована ICANN.

DomainIncite.com
MMX очікує високого відсотку продовження реєстрації доменів .VIP
Компанія MMX вважає, що коефіцієнт продовження в домені .VIP в перший рік існування перевищить 70%, що перевищує показники інших нових доменів верхнього рівня.

Імена .VIP стали "хітом продажів" в Китаї, де рік тому в перший місяць загальнодоступної реєстрації було продано понад чверть мільйона доменів. Місяць тому домен досяг позначки на рівні 750 тис. реєстрацій. Доменні імена .VIP продаються в Китаї за ціною від $3 до $4 у великих китайських реєстраторів, тоді як вартість реєстрації в компанії GoDaddy становить $20.0,193544 sec