.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.138.35
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

08.06.2017 Дайджест доменних подій

/ У випуску: Tucows відмовляється від доменів Uniregistry; компанія Afternic обзавелася новими партнерами в Китаї і Канаді; французька залізниця перейде на власний брендовий домен; ICANN наблизилася до вирішення проблеми спірних доменів для спільнот; числові імена в домені .XYZ - інтернету речей...

DomainIncite.com
Домени Uniregistry втрачають підтримку реєстраторів
Після того, як реєстр нових загальних доменів верхнього рівня компанія Uniregistry оголосила про серйозне підвищення цін, ще один реєстратор, Tucows, припиняє роботу з доменами .AUDIO, .JUEGOS, .DIET, .HIPHOP, .FLOWERS, .GUITARS, .HOSTING , .PROPERTY і .BLACKFRIDAY.

Компанія припинить підтримку доменів 8 вересня, коли почнуть діяти нові ціни. У той же час, Tucows продовжить працювати з сімома іншими доменами Uniregistry, включаючи .CLICK і .LINK, в яких зростання ціни буде не таким значним (ціна реєстрації буде на рівні $50 і нижче).

Це вже другий великий реєстратор після GoDaddy, який таким чином відреагував на плани Uniregistry істотно підняти ціну реєстрації в своїх доменах.

Хоча Tucows входить в Топ-10 найбільших реєстраторів, під його управлінням перебуває усього близько 3 тис. доменних імен в згаданих дев'яти доменах.

Нагадаємо, про заплановане підняття цін компанія Uniregistry повідомила в березні, заявивши, що перехід до моделі преміального ціноутворення необхідний, щоб зробити домени прибутковими, зважаючи на їх невеликі обсяги. Наприклад, ціна реєстрації в .JUEGOS і .HOSTING повинна піднятися з менш $20 до $ 300. В інших семи доменах реєстрація виросте з $10 - 25 до $100.

DomainNameWire.com
Afternic розширює свою присутність в Китаї і Канаді
Компанія Afternic, що належить GoDaddy, підписала чотири партнерських контракти, які дозволять їй розширити свою мережу продажів доменних імен. Компанії EJEE, eName і Xiamen Nawang надаватимуть послуги реєстрації доменних імен на платформі Afternic в Китаї. Ще одним новим партнером є компанія Webnames.ca - один з найперших реєстраторів доменних імен в Канаді.

Експансія Afternic на китайський ринок почалася ще в 2012 році, коли партнерство її з HiChina забезпечило високі темпи збільшення продажів. Це сталося ще до того, як Китай став драйвером зростання ринку доменних імен, яким він є сьогодні.

DomainPulse.com
Французький залізничний оператор переходить на новий домен .SNCF
Французький національний оператор залізниць, компанія SNCF, має намір до осені поточного року перевести свій сервіс з продажу квитків на новий домен. Дочірня компанія з продажу проїзних документів також є одним з найбільших сайтів електронної комерції в світі.

До осені 2017 року сервіс планується перевести на новий загальний домен верхнього рівня .SNCF, а його домашня сторінка отримає адресу oui.sncf. На даний час компанія використовує доменне ім'я voyages-sncf.com.

Ця зміна є частиною масштабних перетворень, які, як сподівається залізничний оператор, дозволять йому до 2020 року щорічно збільшувати число клієнтів на 15 млн, забезпечити п'ятикратне зростання пасажирських перевезень в категорії лоукост, освоїти інвестиції в рухомий склад в розмірі €1,5 млрд.

Перехід на новий домен-бренд, безсумнівно, підвищить поінформованість мешканців Франції про нові загальні домени верхнього рівня, оскільки більшість французів користується послугами національної залізниці, а чверть усіх квитків SNCF продається через онлайн-сервіс.

DomainIncite.com
Спірні домени .MUSIC і .GAY стали ближчими до запуску
До кінця місяця ICANN завершить розслідування "об'єктивності" дій її співробітників в рамках процесу оцінки громадського пріоритету (Community Priority Evaluation - CPE), яка застосовується для нових спільних доменів верхнього рівня для визначення прав на домени окремих груп і співтовариств.

Раніше це розслідування блокувалося подавцями заявок на спірні домени через те, що ICANN не розголошувала імена експертів, залучених до нього. У минулу п'ятницю ICANN, нарешті, повідомила, що розслідування здійснюють фахівці Global Risk and Investigations Practice і Technology Practice компанії FTI Consulting.

ICANN заявила, що FTI завершила збір матеріалів ICANN в березні, і сподівається отримати всю інформацію, яку вона запросила у зацікавлених сторін, протягом найближчого тижня. Свої висновки FTI повідомить ICANN через два тижні після отримання всієї необхідної інформації. Уточнені часові параметри дозволяють сподіватися, що реліз нових доменів, включаючи .GAY і .MUSIC, стає справою найближчого майбутнього.

Делегування ряду нових доменів, включаючи .MUSIC, .GAY, HOTEL, .CPA, .LLC, .INC, .LLP і .MERCK, було відкладено на місяці через спірні рішення в рамках політики CPE.

DomainIncite.com
В домені .XYZ стартував розпродаж числових доменів
Компанія XYZ.com, реєстр однойменного нового домену верхнього рівня, оголосила про встановлення ціни реєстрації для понад мільярду числових доменних імен в .XYZ на рівні всього $0,65. Цей крок став частиною "хитромудрої" програми під назвою "1.111B Class".

Назва, очевидно, пов'язано з тим, що ця програма стосується 1,111 млрд числових доменних імен в .XYZ, що складаються з шести, семи, восьми і дев'яти цифр.

Ця ціна відповідає вартості реєстрації звичайних буквено-цифрових доменів .XYZ у багатьох реєстраторів. Її головною відмінністю є те, що ціни на реєстрацію імен "1.111B", за заявою компанії, зафіксовані назавжди, тоді як у інших це тимчасова акція.

Компанія сподівається, що ці доменні імена отримають попит, зокрема, в сфері інтернету речей (Internet of Things - IoT), ставши платформою для простої і унікальної ідентифікації різних пристроїв, від ноутбуків до інтелектуальних термостатів. "Фактично, реєстратори можуть навіть реєструвати десятки, сотні, тисячі доменів в послідовному порядку, щоб створити блок, числа в якому будуть відповідати серійним номерам пристроїв або VIN-номерам транспортних засобів", - вважають в компанії.

Звичайно, є набагато дешевші способи вирішення подібних завдань, наприклад, використання піддоменів існуючого брендового домену.0,197161 sec