.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.138.35
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

24.05.2017 Дайджест доменних подій

/ У випуску: "Домен і крапка"; керівники ICANN стали краще заробляти; ряди доменів-брендів рідшають; ICANN ввела верифікацію електронної пошти для учасників її зустрічей; спори в доменах .EU і .ЕЮ розглядатиме ВОІВ...

Хостмайстер
Доменна секція на iForum
В рамках конференції iForum 25 травня компанія "Хостмайстер" проводить доменну секцію "Домен і крапка", присвячену сучасним тенденціям міжнародного та українського доменного ринку.

Секція відбудеться в залі №2 (другий поверх) Міжнародного виставкового центру (біля станції метро Лівобережна) о 14:00.

Серед спікерів секції - віце-президент ICANN Михайло Якушев, який розповість про загальносвітові тенденції. Презентація представника RIPE NCC Олександра Семеняки буде присвячена використанню сучасних інтернет-технологій в нашому регіоні. Дмитро Кохманюк ("Хостмастер") розповість про розвиток домену .UA і впровадженні DNSSEC. Юридичні аспекти використання доменних імен планує висвітлити представник кафедри міжнародного права Київського національного університету Андрій Пазюк, а представник України в GAC Олександр Царук свою доповідь присвятить ключам до інтернет-імен, як основному елементу критичної інфраструктури безпечного інтернету.

DomainIncite.com
Зарплати в ICANN ростуть
Сімнадцать найбільш високооплачуваних співробітників ICANN отримали в 2016 фінансовому році в цілому $7,3 млн у вигляді зарплати і бонусів, що на 9% більше, ніж в 2015 році.

При цьому у більшості високопоставлених співробітників зростання заробітної плати було нижчим за 5%, але в окремих випадках підвищення сягало 21%, 34%, 44% і навіть 58%.

Винагорода колишнього генерального директора ICANN Фаді Шехаде (Fadi Chehade) за три квартали минулого фінансового року склала $854 тис. у вигляді зарплати і бонусів, у порівнянні з $737 тис. за весь 2015 фінансовий рік.

В ICANN налічується 155 співробітників, які заробляють понад $100 тис. на рік, тоді як роком раніше їх було 132 людини.

DomainIncite.com
Домени .CHLOE і .MONTBLANC будуть видалені
Виробник luxury-товарів компанія Richemont вирішила відмовитися від ще двох своїх нових загальних доменів верхнього рівня категорії "брендових". Компанія звернулася до ICANN з проханням про припинення її реєстраційних контрактів для доменів .CHLOE і .MONTBLANC.

Chloe є модним брендом, тоді як під маркою Mont Blanc продаються вишукані канцелярські товари, ювелірні прикраси та інші іміджеві товари. Очікується, що .CHLOE і .MONTBLANC будуть видалені з DNS в жовтні поточного року. Всього ж на поточний момент вже було припинено дію реєстраційних угод для 22 нових загальних доменів верхнього рівня.

Компанії Richemont належать ще чотири домени-бренди - .PIAGET, .IWC, .ARTIER, .PANERAI - які існують два роки і більше, але не можуть похвалитися активним використанням. У портфелі компанії також затверджені заявки на домени .WATCHES, 手表 і.珠宝 (китайські аналоги для слів "годинник" та "ювелірні вироби" відповідно), проте конкретних планів по їх запуску компанія не публікувала.

DomainPulse.com
Учасники зустрічей ICANN будуть підтверджувати адресу своєї електронної пошти
Учасники зустрічей ICANN в процесі реєстрації на офіційному сайті повинні будуть підтвердити свою адресу електронної пошти. Таку вимогу корпорація ввела з метою скорочення кількості шкідливих і спам-акаунтів електронної пошти, які використовуються на даний час.

Верифікація адреси електронної пошти здійснюється один раз і діє при всіх наступних реєстраціях на заходи ICANN до тих пір, поки користувач не змінить адресу. Користувачі з неперевіреними обліковими записами електронної пошти не зможуть завершити процес реєстрації, а також не зможуть отримати роздруковані запрошення на зустріч.

Новий елемент перевірки функціонує з 20 травня 2017 року.

DomainPulse.com
ВОІВ буде розглядати суперечки в доменах .EU і .ЕЮ
З 1 червня 2017 року Центр ВОІВ з арбітражу та посередництва (WIPO Arbitration and Mediation Center) буде розглядати доменні спори власників товарних знаків і назв за процедурою ADR (Alternative Dispute Resolution), що стосуються європейських доменів .EU і .ЕЮ.

Альтернативна політика розгляду доменних спорів - ADR - дозволяє врегульовувати конфлікти, пов'язані з доменними іменами, без звернення до суду.

Центр ВОІВ буде забезпечувати супровід доменних справ на всіх 24 офіційних мовах ЄС. ВОІВ є однією з найвідоміших організацій в області захисту інтелектуальної власності. Окрім того, організація виступає в якості глобального лідера в наданні послуг з вирішення спорів щодо доменних імен в рамках UDRP. Слід зазначити, що і сама процедура UDRP була розроблена ВОІВ.

Крім всіх загальних доменів верхнього рівня, включаючи нові, Центр ВОІВ надає послуги по вирішенню суперечок для 74 доменів верхнього рівня за кодом країни.0,191956 sec