.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.138.35
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

12.05.2017 Дайджест доменних подій

/ У випуску: терміни зустрічі ICANN в Панамі переносяться; DDoS-атаки стають потужнішими і "дорожчими"; портфель компанії XYZ поповнився новим доменом; підшукати доменне ім'я .ART за стандартною ціною буде не просто...

DomainIncite.com
ICANN змінила дату проведення зустрічі у Панамі
Зустріч ICANN-62 розпочнеться 25 червня 2018 року в Панамі. Раніше початок зустрічі було заплановано на 18 червня, але у зв'язку з проведенням фестивалю Ід аль-Фітр, її було зміщено на тиждень.

Ід - мусульманське свято, що відзначає завершення місяця Рамадану, коли релігійним мусульманам знову дозволяється вживати їжу у світлий час доби. Терміни святкування Ід мінливі і в 2018 році фестиваль буде проходити з 14 по 15 червня. Це, на думку ICANN, ускладнило б участь мусульман у відкритій зустрічі інтернет-спільноти в середині року.

Neustar.biz
Збиток від DDoS-атаки може перевищувати 1,5 мільйона доларів - дослідження Neustar
В минулому році обсяги атак збільшилися майже в два рази у порівнянні з минулим роком, при цьому потужність близько 45% DDoS-атак склала більше 10 гігабіт на секунду, а у 15% атак вона перевищила 50 Гбіт/с, - інформує компанія Neustar в своєму щорічному дослідженні Worldwide DDoS Attacks і Cyber Insights Research Report.

Число організацій, які постраждали від DDoS-атак зросла на 15% у порівнянні з 2016 роком, а 86% з них піддавалися неодноразового нападу.

TheDomains.com
XYZ придбала сховище
Компанія XYZ отримала ще один новий загальний домен верхнього рівня - .STORAGE.

Першим власником домену була американська компанія Self Storage Company, яка спеціалізується на здачі в оренду складських приміщень, звідки, власне, і назва домену ("storage" перекладається з англійської як "сховище"). Ні про причини, за якими Self Storage Company відмовилася від домену, ні про суму угоди не повідомляється.

За словами голови XYZ Деніеля Негарі (Daniel Negari), реєстр розглядає .STORAGE у якості преміального домену для професіоналів в області складського та логістичного бізнесу, а також для компаній, що спеціалізуються на зберіганні даних. Сам домен ще не запущений - 7 листопада в ньому стартує період пріоритетної реєстрації для власників торгових марок, за яким з 28 листопада розпочнеться двотижневий період преміальної реєстрації. Загальнодоступна реєстрація в домені стартує 5 грудня. Домен .STORAGE став уже десятим New gTLD в портфоліо реєстру XYZ. Компанія управляє також доменами .XYZ, .COLLEGE, .RENT, .SECURITY, .PROTECTION, .THEATRE, .CARS, .CAR, і .AUTO (останніми трьома - спільно з Uniregistry).

DomainNameWire.com
Реєстр домену .ART зарезервував 3,5 мільйона імен в якості преміальних
Реєстр домену .ART, загальнодоступна реєстрація в якому стартувала 10 травня, "відклав" 3,5 млн доменних імен, які будуть продаватися за цінами, вищими від стандартних.

Стандартна роздрібна ціна реєстрації становить близько $15-$20, тоді як вартість реєстрації преміум-імен починається від $100. Продовження реєстрації таких імен буде не вищим $50.0,186770 sec