.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.138.35
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

12.04.2017 Дайджест доменних подій

/ У випуску: китайські реєстратори лідирують в нових доменах; домен .FUN став доступним для всіх; Uniregistry не підніматиме ціну продовження реєстрації існуючих доменів; Китай продовжує "відкриватися" для нових доменів...

TheDomains.com
У нових доменах лідирують китайські реєстратори
З 10 найбільших реєстраторів імен в нових загальних доменах верхнього рівня 9 знаходяться в Китаї. Таку інформацію надав ресурс ntldstats.com.

На першу десятку рейтингу реєстраторів припадає понад 3,2 млн імен, що складає близько 11% реєстрацій в нових доменах. Лідерові рейтингу належить майже 2,5%, на чотирьох найбільших реєстраторів доводиться 7,24% імен.

TheDomains.com
Загальнодоступна реєстрація .FUN
У новому загальному домені верхнього рівня .FUN 5 квітня стартувала загальнодоступна реєстрація. Ціна імен в домені знаходиться в діапазоні від $12 до $20.

Реєстром домену є компанія Radix.

Багато брендів і знаменитості зарезервували доменні імена в .FUN під час періоду пріоритетної реєстрації, наприклад lamborghini.fun і rollsroyce.fun.

DomainIncite.com
Uniregistry: подорожчання тільки для нових доменних імен
Компанія Uniregistry, реєстр нових загальних доменів верхнього рівня, відмовилася від своїх планів підняття ціни продовження для існуючих доменних імен, але підтвердила намір підвищити вартість реєстрації нових імен.

Раніше компанія оголосила про підвищення цін на реєстрацію та продовження імен в 16 з 27 нових доменів, що належать їй. У деяких випадках подорожчання могло сягнути 30 разів.

Це рішення викликало шквал критики в сторону компанії та прогнози швидкої "смерті" доменів через відсутність охочих купувати дорогі імена. Ведучий реєстратор, компанія Go Daddy, заявив про припинення реєстрацій в доменах, що належать Uniregistry.

Тепер компанія має намір для імен, зареєстрованих до 8 вересня поточного року, зберегти вартість продовження на поточному більш низькому рівні.

DomainIncite.com
Китайська влада "дала добро" ще кільком доменам верхнього рівня
Домени верхнього рівня .INFO, .MOBI, .PRO, .KIM і .RED компанії Afilias і домени .LTD, .GROUP, .游戏 ("гра"), .企业 ("бізнес"), .娱乐 ("розвага") і .商店 ("магазин") компанії Donuts отримали схвалення міністерства промисловості і інформаційних технологій Китаю.

У минулому році таке ж схвалення отримали домени .VIP, .CLUB і .XYZ, а на початку поточного року - домени .SITE, .SHOP, .INK та чотири китайських IDN.0,197872 sec