.UA ccTLD Domain Network Information Centre

.UA - наш дiм. Зробимо його кращим!
Ваша IP-адреса: 3.236.138.35
 

 Інформація щодо nic-handle

 -UANIC

 Інформація щодо epp-contact

 Транслітерація

 Публічні домени


Міжнародне співробітництво

30.03.2017 Дайджест доменних подій

/ У випуску: ICANN-58 в цифрах; нові домени скаржаться на високі комісії ICANN; домен .VIP "націлився" на мільйонний рубіж; DENIC буде обробляти дані реєстрантів...

DomainPulse.com
В роботі ICANN-58 взяли участь понад 2 тисячі осіб
ICANN опублікувала інфографіку з цікавими цифрами, що стосуються 58-ї відкритої зустрічі корпорації до що відбулася 11 - 16 березня цього року в Копенгагені.

Це перша зустріч ICANN в столиці Данії. Загальна кількість учасників, які взяли участь у роботі форуму склала 2086 чоловік, хоча на участь в ньому зареєструвалося 2737 осіб. В рамках зустрічі було проведено 348 окремих сесій.

Учасники форуму та інші користувачі опублікували в Twitter майже 6 тис. повідомлень (5976) з хештегом #ICANN58, а фотографії з заходу отримали понад 225 тис. переглядів на ресурсі Flickr.

Користувачами спеціального мобільного додатку ICANN58 стали 986 осіб.

DomainNameWire.com
Реєстри нових доменів просять ICANN скоротити розмір внесків
Група реєстрів загальних доменів верхнього рівня (gTLD Registries Stakeholder Group - RySG) звернулася до ICANN з проханням скоротити річні внески.

У листі, направленому в ICANN на минулому тижні, голова RySG Пол Діас (Paul Diaz) зазначив, що "ряд реєстрів знаходиться на межі виживання", тоді як скорочення зборів ICANN дозволить реєстрам виділити більше грошей на маркетинг.

На даний час реєстри з менш ніж 50 тис. транзакцій в рік доводиться платити щоквартальний збір в розмірі $6,25 тис. У RySG хотіли б знизити цю плату в чотири рази. У листі також вказується, що реєстри, що налічують до тисячі імен, платять ICANN по $25 в рік за кожне ім'я, тоді як більш старі домени, як правило, платять нижчі комісії.

Крім того, RySG просить у ICANN виділити $3 млн до фонду "сприяння загальній обізнаності інтернет-спільноти про нові загальні домени верхнього рівня та загальне визнання нових доменів по всьому інтернету".

DomainPulse.com
MMX очікує від домену .VIP мільйону реєстрацій
Домен .VIP з 586 тис. реєстрацій увійшов в десятку найбільших нових доменів завдяки успішному виходу на китайський ринок, - інформує реєстр домену компанія Minds + Machines Group (також відома як MMX), під управлінням якої знаходиться 26 нових загальних доменів верхнього рівня з більш ніж 852 тис. реєстрацій.

Компанія має намір активно розвиватися на азіатському ринку і планує добитися мільйона реєстрацій в домені .VIP.

Крім того, MMX домагається від влади Китаю дозволу на реєстрацію імен ще в восьми своїх доменах. На даний час на Китай припадає понад 46% реєстрацій в нових загальних доменах верхнього рівня.

DomainIncite.com
DENIC отримала від ICANN статус агента депонування даних
Реєстр німецького географічного домену верхнього рівня .DE компанія DENIC затверджена ICANN в якості провайдера послуг передачі даних для реєстраторів.

Вона стала сьомою компанією, що отримала подібну акредитацію, і другою в Європі після британської NCC Group.

У компанії Denic заявили, що контракт з ICANN і перша угода з реєстратором (Global Village) на надання послуг були підписані на нещодавній конференції ICANN в Копенгагені.

Представники DENIC відзначають, що контракт компанії з ICANN унікальний тим, що він враховує вимоги законодавства Німеччини або Швейцарії, а не Каліфорнії, при цьому наголошуючи, що законодавство Європейського союзу про захист даних користувачів є більш суворим, ніж його американський еквівалент.

Угода з ICANN не поширюється на послуги по депонуванню даних для реєстрів загальних доменів верхнього рівня, але в DENIC заявляють про підготовку такої угоди.0,197817 sec